انواع توری حصاری چیست؟ خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش تجارت خبرگزاری مهر، در حال حاضر انواع توری در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. توری توری، توری گابیون هاتوری مرغداری، توری توری، توری حصاری و بسیاری از انواع توری های دیگر در کارگاه های مختلف با استفاده از تجهیزات مختلفی ساخته می شوند و بسته به شرایط تولید و کیفیت آنها در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. در نظر داشته باشید که هر یک از این شبکه ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند که برای استفاده از نوع خاصی در کاربردهای مختلف نیاز دارید. این بدان معنی است که می تواند انواع مختلفی از مش های نرده ای وجود داشته باشد که همه آنها برای استفاده در هر فضایی مناسب نیستند. در این مقاله با شما هستیم تا به طور مفصل انواع توری نرده ای را بررسی کرده و شرایط استفاده از هر یک از این محصولات را به شما معرفی کنیم.

نحوه تقسیم انواع شبکه های حصاری

برای شروع، به نمایندگان نیاز دارید تاثير گذار با نوع تقسیم بندی این نوع توری آشناست نمیم. اگرچه پس از تولید، مشخصات و ویژگی های مختلفی برای این نوع مش تعریف می شود، اما از همه مشخصات و مشخصات برای طبقه بندی آن استفاده نمی شود. این بدان معناست که برای مثال، با تغییر اندازه آبنما نمی توانید وانمود کنید که از نوع جدیدی از آبنما استفاده می کنید. با این حال، تمام مشخصات و ویژگی های به کار رفته در یک شبکه به کیفیت و شرایط آن بستگی دارد تاثیر مستقیم داشته باشید، اما همچنان برای دسته بندی توری حصار فقط مواد در نظر گرفته شده است. به این معنی که ویژگی اصلی این محصول مواد نخی خواهد بود که برای تولید آن استفاده می شود.

بسته به نوع سیمی که برای ساخت این تراس استفاده شده است، می توان آن را در یکی از دسته بندی ها طبقه بندی کرد. ها قرارداد. مهمترین مواد مورد استفاده در ساخت توری نرده عبارتند از:

سیم آهنی

سیم ساخته شده از آلیاژهای مختلف فولادی

سیم فولادی گالوانیزه گرم

سیم فولادی گالوانیزه سرد

سیم فولادی با روکش پی وی سی

هر کدام از این اقلام کیفیت و مشخصات خاص خود را دارند و علاوه بر آن قیمت های متفاوتی نیز دارند. از اورجینال بیشتر پستچی تاثیر تغییر در قیمت توری حصاری، مواد سیمی است که برای تولید آن استفاده می شود، بنابراین بررسی هر یک از این مواد برای شناخت بهترین محصول بسیار مهم خواهد بود. حتی برای بهینه سازی قیمت محصول مورد نظر خود باید نوع محصول مورد استفاده برای تولید فیله را داشته باشیم. در ادامه سعی می کنیم هر یک از مواد مورد استفاده برای تولید توری نرده را به صورت جداگانه برای شما بررسی کرده و شرایط آنها را ارزیابی و مقایسه کنیم. این مقایسه هم کیفیت و مشخصات و هم قیمت نهایی محصول تولید شده توسط آنها را پوشش خواهد داد.

توری نرده ای با سیم آهنی

در این متریال از مش نرده سیمی برای ساخت و تولید استفاده می شود. تمام خواص آهن به این محصول منتقل می شود. مشخصاتی مانند:

اضافه وزن

مقاومت بسیار کم در برابر زنگ زدگی

مقاومت در برابر خوردگی کم

در محیط های مرطوب با رطوبت بالا قابل استفاده نیست

عدم امکان استفاده در آب

طول عمر کم

قیمت مقرون به صرفه و مقرون به صرفه نسبت به سایر کالاها

از جمله اصل بیشتر مشخصات توری نرده مفتول آهنی می باشد. البته اگرچه قیمت این محصول نسبت به انواع دیگر مقرون به صرفه تر و مقرون به صرفه تر است، اما با این ها نمی توانید برای هیچ فضا و هیچ محیطی از آن استفاده کنید. علاوه بر این، با توجه به عمر کوتاه این نوع توری، برای خرید آن باید به این ویژگی توجه کنید.

انواع توری حصاری چیست؟

توری حصاری با سیم فولادی

از آلیاژهای مختلف فولاد نیز برای تولید سیم مورد استفاده در مش نرده استفاده می شود. هر کدام از آلیاژهای فولادی ویژگی های خاص خود را دارند و استفاده از آنها در ساخت این توری می تواند خواص آنها را به محصول نهایی منتقل کند. مهمترین ویژگی های این محصول عبارتند از:

مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی

طول عمر مناسب

قیمت بالا خارق العاده زیاد

قابل استفاده در محیط های مرطوب و حتی در آب

وزن نهایی مناسب

توری نرده با سیم گالوانیزه

از سیم گالوانیزه نیز برای تولید توری حصاری استفاده می شود. استفاده از این ماده می تواند ویژگی های خاص آن را نیز به محصول نهایی منتقل کند. البته برای تولید توری حصاری از دو نوع سیم گالوانیزه سرد و گرم استفاده می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

سیم گالوانیزه گرم گرانتر است، اما کاملاً در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم است.

سیم گالوانیزه سرد مقرون به صرفه تر است.

سیم گالوانیزه گرم را می توان در آب و محیط های مرطوب استفاده کرد.

سیم گالوانیزه سرد از نظر روشنایی و زیبایی شرایط بهتری دارد.

انواع توری حصاری چیست؟

توری نرده با سیم پی وی سی

نوع نهایی توری نرده ای که در نظر می گیریم، مش فنس با روکش پی وی سی است. استفاده از پی وی سی به عنوان پوشش روی این محصول مقاومت آن را در برابر خوردگی و زنگ زدگی افزایش داده و محصول نهایی به محصولی ایده آل و مناسب تبدیل شده است.

نتیجه

او انواع توری حصاری را می شناسد و اکنون می داند که هر کدام از آنها چه ویژگی ها و مزایایی دارد. اما در پایان باید به خاطر داشت که کالای مورد نظر باید با توجه به شرایط مورد نیاز و فضای کاربری بر تن شود. این باعث می شود محصول خریداری شده هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت کاملاً بهینه و استاندارد شود.

این مطلب یک آگهی است و خبرگزاری مهر نظری در مورد محتوای آن ندارد.