زنگ انقلاب در مدارس فارسی به صدا درآمد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، محمد خلیل عسکری در جمع اعضای کمیته دانشجویی و فرهنگی دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: باید با تدوین برنامه های دهه فجر به گونه ای عمل کنیم که برنامه جدید نگاه نسل دانشجو به انقلاب تعمیق می یابد.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: روح و محتوای تمامی برنامه های درسی دهه فجر انقلاب اسلامی، ضمن توجه به بخش استانی طرح مهندسی کشور، باید از سند تحول بنیادین و ابلاغیه تدوین شود. مرحله دوم انقلاب

عسگری گفت: معتقدیم در اجرای برنامه ها با حفظ آرمان ها باید نوآوری هم داشته باشیم. مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: استفاده از ظرفیت دانش آموزان و مربیان جوان می تواند به ارتقای کیفیت اجرای برنامه های دهه فجر نیز کمک کند.

وی گفت: باید فضای مجازی را فرصتی برای اجرای برخی از برنامه های مهم خود در این حوزه بدانیم.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: مدرسه شهید سلیمانی به عنوان مدرسه دانش آموزی نیز باید به عنوان محوری در تمامی فعالیت های آموزشی دیده شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس نیز در این نشست گفت: می خواهیم تاریخ انقلاب در دهه فجر را برای دانش آموزان تشریح کنیم تا بصیرت افزایی و تبیین وقایع با ابزارهای مختلف بیان شود.

جهانبخش بانشی گفت: معتقدیم همه برنامه های دهه فجر باید مدرسه محور باشد تا قلب و روح دانش آموزان را هدف قرار دهد.

وی بیان کرد: برگزاری سخنرانی و پویش و همچنین برگزاری سلسله نشست های گفت و گو با حضور خانواده های معظم شهدا از دیگر برنامه های آموزشی در فارس است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: دهه فجر را بزرگترین جشن دینی و ملی کشورمان می‌دانیم و این ایام خجسته، فرصت بزرگی برای دشمنی است.