نگاه دستگاه ها به دهه فجر سطحی نباشد / جشن ها باید توسط مردم برگزار شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی احمدزاده ظهر یکشنبه در جلسه ستاد دهه فجر افزود: جشن ها و برنامه های دهه فجر باید با محوریت مردم برگزار شود.

وی گفت: مجالس دهه فجر نباید تشریفاتی باشد، بلکه باید با حضور مردم و بدون تشریفات اداری برگزار شود.

استاندار با بیان اینکه همه برنامه های مصوب دهه فجر باید برگزار شود، گفت: هر دو شهرستان استان دغدغه مند هستند.امیکروناما وضعیت استان از نظر بیماری عروق کرونر خوب است.

وی افزود: تمامی برنامه ها و جلسات دهه فجر باید با رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک برگزار شود.

احمدزاده با بیان اینکه نهادها باید پروژه های افتتاحیه دهه فجر را اعلام کنند، گفت:U) نگه داشتن.

وی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی افزود: مردم با اتکا به روحیه دینی، سبک مدیریت را در سراسر کشور تغییر دادند، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند و حکومتی دینی و الهی برپا کردند.

استاندار با اعلام اینکه مردم و دین مبین اسلام دو محور و بال انقلاب اسلامی هستند، گفت: انقلاب اسلامی تنها حکومت الهی و توحیدی در جهان است.

احمدزاده با اشاره به نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی گفت: زنان نقش بی بدیلی در شکل گیری انقلاب اسلامی داشتند. باید از توان بانوان در برنامه های دهه فجر استفاده کرد.

وی با تاکید بر اینکه در ویژه برنامه های دهه فجر باید قشر نوجوان و جوان مورد توجه قرار گیرد و پیوند این قشر با انقلاب اسلامی پررنگ شود، گفت: وضعیت کشور قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و دستاوردها انقلاب باید برای این دو گروه تبیین شود.