مراسم «پارتی لاله ها» در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود – اخبار کهگیلویه و بویراحمد – اخبار استان های تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج حجت الاسلام سید جواد خاضع در دومین نشست ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر کهگیلویه و بویراحمد از دهه فجر به عنوان دهه دستاورد مجاهدت ها، رشادت ها و فداکاری های ملت رشید ایران و ثمره خون پاک یاد کرد. شهد و گفت: با هدایت الهی و سیاسی امام خمینی علیه رژیم فاسد، ظالم و ننگین پهلوی قیام کرد.

وی با تبریک ولادت باسعادت صدیقه طاهره حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: با پیروزی ملت ایران و شکل گیری انقلاب اسلامی تحول عظیم و شگرفی در معادلات سیاسی و اجتماعی رخ داده است. جهان. ، انقلابی که فرهنگ توحیدی را جایگزین فرهنگ استبدادی کرد.

خاضع با تاکید بر اینکه پیشگامان انقلاب مستضعفان بودند و شعارهایش برگرفته از فرهنگ و مکتب قرآن و اهل بیت علیهم السلام است، گفت: برای ملت ما و امت اسلامی مایه افتخار بود. ملتی که سالهاست ذلیل شده و علم و اخلاق و معنویت از بین رفته بود اما به برکت انقلاب شاهد رشد اخلاق و معنویت و بصیرت در جامعه و جهان هستیم.جهش علمی در کشور.

وی خاطرنشان کرد: ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان با 24 کمیته تشکیل شد، سپس کمیته صنعت، معدن و تجارت اضافه شد و در مجموع 25 کمیته زیر نظر ستاد برنامه ریزی دهه فجر تشکیل شد. سازماندهی و هماهنگی برگزاری باشکوه ترین جشن ایام الله دهه فجر و چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی.

خاضع افزود: یکی دیگر از اهداف تشکیل ستاد و کمیته های دهه فجر استان تبیین و ترویج ارزش ها، اهداف و دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است که استفاده از روش های خلاقانه و ابتکاری برای خدمت رسانی ضروری است. و نظام مقدس جمهوری اسلامی را در عرصه های مختلف فرهنگی و علمی تحقق بخشند.» بیایید در عرصه های سیاسی، اجتماعی، ورزشی، نظامی و… ارائه کنیم. در این ایام برای جلوگیری از توطئه ها و نیرنگ های فریبنده دشمنان انقلاب و خنثی کردن این حربه های دشمن.

وی گفت: ماموریت سایر کمیته های اجرایی ستاد دهه فجر استان بازنشر و ترویج شاخصه ها و مولفه های اصلی گفتمان انقلاب اسلامی از جمله استکبارستیزی، حمایت از مستضعفین، مقاومت، جهاد است. و شهادت اقتدار، استقلال، مردمی بودن و عدالت خواهی اعلام مرحله دوم انقلاب است.

خاعده بیان کرد: توجه و تاکید ویژه بر اندیشه های روشن و حکیمانه ائمه انقلاب باید سرلوحه برنامه های گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باشد و پاسخگویی به سوالات و شبهات از دیگر وظایف کارگروه هاست. . از کرسی دهه فجر.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: باید زمینه مشارکت حداکثری مردم را در اجرای برنامه ها فراهم کنیم و همچنین به اجرای برنامه های یکپارچه و منسجم توجه ویژه ای داشته باشیم. سطح استانی ، ملی و حتی بین المللی. » اجراهایی که باعث ایجاد نشاط و امید اجتماعی می شود.

خاضع گفت: استفاده از ظرفیت فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، تبلیغات محیطی و فضای تبلیغاتی در میادین و خیابان ها و معابر و تزئینات ادارات، نهادها، سازمان ها و ارگان ها و استفاده بهینه از سیمای شهری مورد تاکید است و هر کمیته یک کمیته است. برنامه تاریخی طراحی و اجرای دهه فجر، ارسال صورتجلسات و مصوبات کمیته به دبیرخانه ستاد دهه فجر مستقر در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان.

وی شعار محوری دهه فجر انقلاب اسلامی را جشن ملی 1400 عنوان کرد و ادامه داد: (عج) توجه ویژه داشته باشید.

خاضع خاطرنشان کرد: مهم ترین ویژه برنامه های 12 بهمن سالروز بازگشت تاریخی امام به میهن اسلامی، رژه خودروها و موتورها از فرودگاه یاسوج تا گلزار شهدا و زنگ انقلاب همزمان با سراسر کشور است. ورود امام در میهن اسلامی

وی گفت: از دیگر برنامه های محوری دهه فجر، جشنواره گل لاله به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در روز پنج شنبه 14 بهمن ماه و نورافشانی و فریاد تکبیر بر پشت بام منازل و مساجد و گسترش … تکبیر از مناره‌ها و گلدسته‌های مساجد و اماکن متبرکه استان است و 22 بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، روز استقلال، عزت و نمایش وحدت ملی، یکهزار و چهارصدمین جشن ملی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/544/ی