5 به علاوه یک شکست برای تیم قهرمان! خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، نیم فصل دوم لیگ برتر با یک شگفتی آغاز شد. شاگردان سپاهان در حالی که با گل اول این فصل مس رفسنجان میزبان را پشت سر گذاشتند، در نهایت شکست سنگینی را متحمل شدند تا نه تنها شاگردان محمد ربیعی شکست نیم فصل را جبران کنند، بلکه سپاهان شگفتی بزرگی را رقم زد. بیرون آمدن از کورس قهرمانی

این پنجمین باخت از سوی سپاهان در جدول بود و با توجه به باخت دیگر این تیم مقابل گل گهر با نتیجه 4 بر 2 که با تصمیم کمیته انضباطی به برتری 3 بر صفر کاهش یافت. ششمین باخت آنها در زمین بود.این آمار برای تیمی که مدعی قهرمانی است، آمار جالبی نیست.

این در حالی است که نام سپاهان در ستون باخت شماره 5 ثبت شده است و این تیم 16 بار در مسابقات به میدان رفته است که نشان می دهد شاگردان نوید کیا از 5 بازی خود یک بار شکست خورده اند و اگر نه. در دیدار مقابل گل گهر هم اکنون با 26 امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارد و شانس قهرمانی را تا حد زیادی از دست داده است.

شاگردان نوید کیا 2 بار در خانه و 3 بار خارج از خانه طعم شکست را چشیده اند و در کنار فولاد در بین تیم های نیمه بالای جدول شکست خورده اند. آنها در حال حاضر با 29 امتیاز از جمله 29 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارند.

نوید کیا که روز گذشته اعلام کرد سرمربی سپاهان می ماند، این فرصت را دارد که از تعطیلات نیم فصل خود برای بازسازی ترکیب و رفع نقاط ضعف سپاهان استفاده کند و این تیم را به مسیر قهرمانی بازگرداند. طلایی پوشان در هفته هفدهم میزبان نفت مسجد سلیمان خواهند بود، البته زمانی برای آن بازی مشخص نشده است.