کنگره 4000 شهید روحانی 10 اسفندماه در قم برگزار می شود – اخبار قم – اخبار استان های تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قماعضای شورای عالی کنگره شهدای روحانی کشور ظهر امروز با حضور در حوزه علمیه معصومیه با آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه دیدار کردند. جمعی از مسئولان حوزه علمیه و سپاه پاسداران در این دیدار حضور داشتند.

در ابتدای این دیدار حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) گزارشی از فعالیت های کنگره 4000 شهید روحانی بر اساس منویات ارائه کرد. مقام معظم رهبری گفتند: 171 یادمان شهید فعال بود که به دلیل کرونا تعطیل شد.

وی با اشاره به روحیه ولایتمداری و انقلابی بودن مدیر حوزه های علمیه به راهنمای معظم انقلاب بر بازدهی بیشتر کنگره شهدای روحانی اشاره کرد و گفت: ایشان در دیداری که با مقام معظم رهبری داشتیم، کارآمدی را مورد تاکید قرار دادند. و قاطعیت کنگره و گفت.

در پایان این دیدار سردار محبی معاون فرهنگی و تبلیغاتی رهبر معظم انقلاب به ارائه گزارشی از فعالیت های هنری و تبلیغی کنگره 4000 شهید روحانی پرداخت و اظهار داشت:

آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای روحانی نکاتی، ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها را تبریک گفت و خواستار طراحی بخش ویژه ای در خبرگزاری حوزه برای پوشش اخبار حوزه ها شد. اخبار و محتوای کنگره 4000 روحانی را منتشر کنید.

مدیر سمینار کشور در ادامه بر ضرورت برگزاری مسابقات کشوری تاکید کرد و گفت: این کنگره باید با همفکری بیشتر و با کمک نهادها و مراکز سمینار به ویژه در قالب وبینار و در مقیاس ملی برگزار شود.

آیت الله اعرافی با اشاره به تجلیل از شهدای روحانی و درج وصیت نامه آنها در مجلات گفت: باید در این زمینه پایان نامه هایی نوشته شود و روحانیونی که فعالیت علمی و تبلیغی داشتند به طلاب ارائه شود. “

انتهای پیام/ 452 / Ô