811 فقره وام قرض الحسنه به مددجویان منطقه 1 یاسوج پرداخت شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، مصیب حیدری در بازدید از اسکان مددجویان در حال ساخت یاسوج افزود: از ابتدای امسال تاکنون 811 فقره تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان و افراد نیازمند در منطقه ای از شهر یاسوج پرداخت شده است. یک وام دائمی

وی بابیان اینکه این تعداد تسهیلات در قالب قرض الحسنه و بدون سود بانکی پرداخت شده است، گفت: اعتبار پرداختی برای این تعداد وام بالغ بر شش میلیارد و 406 میلیون تومان است.

حیدری گفت: تسهیلات پرداختی از محل وام دائمی برای رفع نیازهای فوری و موضوعاتی از جمله پشتیبانی، میکروفون و اشتغال در منزل، حمایت از بیماران، حمایت از شهریه دانشجویان، تعمیرات مسکن، ودیعه ودیعه ایتام افراد تحت حمایت و نیازمند پرداخت شده است.

وی یادآور شد: از 811 فقره وام به نیازمندان 379 فقره به مبلغ 2 میلیارد و 900 میلیون تومان از محل اعتبارات صندوق امداد استان و 360 فقره با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 470 میلیون تومان با معرفی به بانک مهر و 72 مورد با وام 36 میلیون تومانی با معرفی بانک رسالت این وام به طور کامل بازپرداخت شد.

رئیس کمیته امداد ناحیه یک یاسوج اهمیت و جایگاه سنت الهی قرضه الحسنه را در راستای اهداف کمیته امداد امام خمینی(ره) در صندوق قرضه الحسنه امداد برشمرد و گفت: این سنت الهی در راستای تحقق اهداف کمیته امداد امام خمینی(ره) در صندوق قرض الحسنه است.

حیدری گفت: در این طرح منابع واریز شده از خیرینی که تمایل به مشارکت در طرح مذکور را دارند به صورت دائم در حساب صندوق امداد استان باقی می ماند تا زمینه پرداخت تسهیلات به نیازمندان از طریق این صندوق فراهم شود.

حیدری افزود: خیرین و نیکوکاران از سراسر استان و استان های متمول می توانند با شرکت در این امر خوشایند و خیرخواهانه که ماهانه و دائمی است به نیازمندان این موسسه کمک کنند.