مشکل برخی واحدهای تولیدی در استان کردستان پابرجاست – کردستان نیوز – اخبار استان های تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، به گزارش روابط عمومی سپاه بیت المقدس استان کردستان، مهدی مهتابی با بیان اینکه بی شک تولید نقش مهم و تاثیرگذاری در اقتصاد هر منطقه دارد، گفت: چه در کشورهای پیشرفته و چه در کشورهای پیشرفته سرمایه گذاری های عظیمی در بخش های مرتبط با تولید انجام شده است.

وی توسعه اقتصادی هر منطقه را مستلزم حمایت سرمایه‌گذاران و برنامه‌های رونق تولید دانست و افزود: تولید اصلی‌ترین عامل نیروزا در اقتصاد و محور توسعه و ایجاد اشتغال و کیفیت و کیفیت زندگی برای مردم است. مردم این منطقه.”

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه بیت المقدس استان کردستان نامناسب بودن فضای کسب و کار در استان کردستان را برشمرد و گفت: استان کردستان دارای قابلیت ها و پتانسیل های بسیاری در زمینه های صنعت، معدن، کشاورزی و … است. . که استفاده صحیح از این منابع منجر به تولید ثروت و فضای کسب و کار رونق در استان می شود.

وی تاکید کرد: مسئولان باید همواره با اطاعت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب از تولیدکنندگان حمایت کنند، سازمان خودشان باشند و منافع سازمانی را بر منافع ملی ترجیح دهند.

مهتابی با انتقاد از عملکرد برخی مسئولان در حوزه صنعت در استان یادآور شد: مشکلات و موانع تولید برخی واحدهای صنعتی و معدنی استان با وجود اخذ مجوزهای متعدد در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، حل نشده باقی بماند، باید بررسی شود.

وی بیان کرد: تعدادی از جوانان شاغل در واحدهای صنعتی استان پس از تعطیلی واحد و بیکار شدن، اکنون معتاد متجاهر، بی خانمان و خواب آلود شده اند که نتیجه کارشکنی ها و مدیریت ضعیف برخی مدیران در این حوزه است.

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه بیت المقدس استان کردستان موضوع مطالبه گری از برخی مسئولانی که در حوزه کسب و کار استان عملکرد خوبی نداشته اند را مورد تاکید قرار داد و گفت: دستگاه های ذیربط نباید در این زمینه تبعیض قائل شوند. اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی که نتیجه آن ایجاد شغل و ثروت در استان و در نتیجه در کشور است.

وی با بیان اینکه استان کردستان در زمینه کسب و کار رتبه آخر کشور را دارد، گفت: این جایگاه در حد ظرفیت های استان نیست و این خود دلیلی بر کم کاری برخی از کادرهای استانی است که استان کردستان باید به وضعیت بهتری برسد.

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه بیت المقدس استان کردستان افزود: علیرغم همه فعالیت های انجام شده به نظر می رسد کارآفرینان حوزه صنعت و معدن در تامین نیازهای اولیه خود از جمله زمین با مشکل مواجه هستند. سرمایه و سایر خدمات.» به مقامات عالی استان فکر کنید که حاصل یک دولت انقلابی، مردمی و جوان هستند.

مهتابانی تاکید کرد: آنچه باید مورد توجه قرار گیرد، سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در مرحله دوم انقلاب با هدف تضمین رشد و توسعه پویا و ارتقای شاخص های اقتصادی مقاومتی است. و با رویکرد جهادی به اهداف سند چشم انداز 20 ساله دست یابیم. پذیرا، فرصت طلب، مولد، درون زا، پیشرو و برونگرا.

انتهای پست /481/ص