تحویل 49000 بخاری به مشتریان تحت حمایت – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، مجید باجلان در تشریح اقدامات این نهاد برای تامین مایحتاج اولیه زندگی خانواده های تحت حمایت و سیل زدگان در چهار استان جنوبی کشور گفت: کمیته امداد در قالب ۱۸ به مددجویان خدمات ارائه می کند. برنامه ها و 120 فعالیت.

وی جهیزیه جوانان همراه را یکی از خدمات این موسسه برشمرد و افزود: از ابتدای سال تاکنون 17 هزار جهیزیه بین جوانان نیازمند توزیع شده است که با تامین 13 هزار ست دیگر توسط پایان سال.” .

باجلان ادامه داد: این جهیزیه ها به ارزش 20 میلیون تومان شامل یخچال، تلویزیون، اجاق گاز، لباسشویی و جاروبرقی تامین شد که ارزش واقعی آن در بازار حدود 40 میلیون تومان است.

معاون اداری و مالی کمیته امداد با اشاره به ارائه تجهیزات سرمایشی به مشترکان در ابتدای فصل تابستان گفت: در ابتدای تابستان 55 هزار کولر آبی و 25 هزار کولر گازی با اعتبار به مشتریان تحویل داده شد. 540 میلیارد تومان.

باجلان از تعمیر و احداث خطوط لوله گاز و سرویس های بهداشتی در منازل مشترکین خبر داد و افزود: 47 هزار دستگاه از ابتدای فصل سرما تاکنون. آبگرمکن گاز استاندارد تامین، توزیع و بین خانواده های تحت حمایت توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: در همین مدت 49 هزار بخاری گازی، برقی و نفتی متناسب با اقلیم هر منطقه به مشترکان تحویل داده شد که برای آن 250 میلیارد تومان هزینه شده است.

معاون اداری و مالی کمیته امداد به خدمات ارائه شده به سیل زدگان پرداخت و گفت: طی روزهای اول پس از سیل مستمری فوق العاده از 350 هزار تومان تا یک میلیون و 100 هزار تومان به خانواده های سیل زده پرداخت شد. سیل

باجلان با بیان اینکه 15 هزار خانوار مددجو در چهار استان جنوبی کشور درگیر سیل شده اند، خاطرنشان کرد: بنیاد مستتضافان 77 میلیارد تومان برای خسارت به مشتریان اختصاص داد که 608 راس دام سبک و 70 راس دام سنگین جبران شد.

وی افزود: همچنین 1400 یخچال و 950 تلویزیون آماده و آماده توزیع است.