دشت قزوین در پایداری استان و کشور موثر است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین، آیت الله عبدالکریم عابدینی در دیدار با آقای رضا افلاطونی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: وضعیت موجود. امروز فرصت بسیار مهمی برای خدمت به مردم است.» دعا می کنیم از این فرصت برای خدمت رسانی شایسته و مطلوب به مردم استفاده کنید.

وی با اشاره به اهمیت دشت قزوین و نقش جهاد کشاورزی در حفظ و احیای آن خاطرنشان کرد: به دشت قزوین اهمیت دهید.

امام جمعه قزوین در این خصوص ادامه داد: دشت قزوین با تامین معیشت استان، کشور با افزایش صادرات محصولات غیرنفتی و همچنین ارزی. آوردن بسیار مفید و موثر است و باید با استراتژی نوین کشاورزی و آبیاری در تقویت و رونق هر چه بیشتر آن تلاش کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به آیات قرآن در مورد توصیه حضرت موسی (ع)U) به برادرش هارون توضیح داد: موسی برادرش هارون را به اصلاح و مبارزه با فساد توصیه جدی کرد و امروز با توجه به روحیه ای که از شما می شناسیم، از شما انتظار می رود در اصلاح و مبارزه با فساد جدی باشید.

وی افزود: با حضور استاندار جدید و شهردار جدید فضای زیادی برای همگرایی و هم افزایی در این راستا وجود دارد و انشاالله شاهد اتفاقات خوبی در راستای تقویت فضای معنوی کشور باشیم. جستجوی عدالت و مبارزه با فساد و تبعیض».

رضا افلاطونی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین نیز در ابتدای این نشست گزارشی از برنامه های خود برای این سریال ارائه کرد.