تامین آب شرب کرمانشاهی ها مورد توجه قرار گیرد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر ، بهمن امیری مقدم در حاشیه نشست بررسی مسائل و مشکلات استان ها که با حضور وزیر کشور و در قالب ارتباط تصویری با استانداران و حضور در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد. معاون استاندار گفت:س) دیدار با وزیر کشور و معاونین شدو در این نشست عمده مسائل و مشکلات استان کرمانشاه در حوزه های مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی وضعیت مرزهای مبادله ای استان کرمانشاه را از موضوعات مطرح شده در این جلسه عنوان کرد و افزود: باید تلاش کنیم تا مرزهای استان کرمانشاه در زمینه مبادله کالا و برقراری تردد مسافر فعال شود و مشکلات استان نیز حل شود. این مناطق را با ایجاد تعامل دوجانبه با استان ها به کشور همسایه عراق ارتقا دهیم و در نتیجه به توسعه استان کمک کنیم.

استاندار کرمانشاه گفت: تاکنون با تلاش همه گروه ها و استفاده از ظرفیت نیروها و دستگاه های نظامی در حال انجام وظیفه شاهد بارندگی مناسب به ویژه برف در استان کرمانشاه بوده ایم. رسان شاهد مشکل هادی ما در استان ها نبودیم.

امیری مقدم موضوع فرسودگی ماشین آلات راه و شهرسازی را مورد تاکید قرار داد و گفت: در این جلسه مقرر شد مجموعه ماشین آلات برای استان ها از جمله کرمانشاه آماده شود تا دستگاه های مربوطه بتوانند در مواقع نیاز خدمات بهتری در زمینه راه و شهرسازی ارائه کنند. مانند برف و یخ». دادن.

وی در این جلسه مشکل آب شرب استان کرمانشاه را مطرح کرد و گفت: از این پس باید برای تامین آب شرب شهروندان در تابستان سال آینده چاره اندیشی کنیم و برای رفع مشکلات و تامین اعتبارات لازم برنامه ریزی های ممکن انجام دهیم. .

استاندار کرمانشاه گفت: رهبر معظم انقلاب از کرمانشاه به عنوان سینه بزرگ و چهره زیبای ایران اسلامی یاد کردند که همه باید در برنامه ریزی و اولویت بندی این وصف ماندگار را مد نظر داشته باشیم.

امیری مقدم بر لزوم تعهد و توافق همه جانبه برای معرفی شایسته کرمانشاه تاکید کرد و گفت: از همشهریان و همشهریان می‌خواهم دست به دست هم بدهند و کرمانشاه را شایسته جایگاه تاریخی و فرهنگی این سرزمین زیبا و قهرمان سازند. پرور برای ارائه به همه است.

وی یادآور شد: کرمانشاه نقش بسیار مهمی در تاریخ ایران داشت و نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس داشت.

استاندار کرمانشاه گفت: مشکلات همه جا وجود دارد و اگر در این بین فقط مشکلات را برجسته کنیم و چهره زیبای کرمانشاه را ترسیم نکنیم، سرمایه گذاران از استان ما فرار می کنند.

امیری مقدم تاکید کرد: باید تلاش کنیم با ارائه جاذبه ها و فرصت های کرمانشاه و رفع موانع تولید، زمینه سرمایه گذاری کارآفرینان شایسته فراهم شود و از این طریق ظرفیت های جدیدی برای اشتغال جوانان ایجاد شود.

وی یادآور شد: برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدتی برای توسعه استان کرمانشاه در نظر گرفتیم که باید هر چه سریعتر اجرایی شود تا با کمک آنها مشکلات در حوزه های مختلف حل شود.