استاندار همدان: کنگره شهدای استان همدان به خوبی پیش می رود – همدان نیوز – اخبار استان های تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، همدانعلیرضا قاسمی فرزاد ظهر امروز در کنگره بزرگداشت سرداران، امیران و فرماندهان و 8000 شهید استان که با حضور سردار احمد حق طلب مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های مقدس برگزار شد. دفاع مقدس و سردار حمید حسام نویسنده ادبیات دفاع مقدس گفت: نظام ستمشاهی مسیر جامعه را به سوی بدبختی و بدبختی مشخص کرده بود. اما امام راحل با قیام و انقلاب خود این نظام پوسیده و منحط را از بین برد و سعادت و سعادت را برای مردم ایران گذاشت.

استاندار همدان گفت: دشمنان انقلاب چون همه جا شکست خوردند جنگ 8 ساله را با صدام ملعون بر ملت ایران تحمیل کردند.

قاسمی فرزاد افزود: رزمندگان ما در دفاع مقدس برای اعتلای بهترین ارزش ها یعنی آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی جنگیدند. بی شک با مجاهدت های رزمندگان، رستگاری، خیر و سعادت ملت ایران ممکن شد.

وی افزود: رهبر فرزانه انقلاب توانست با نصب صحیح و درست کشور و ملت را به رستگاری و سعادت برساند.

استاندار همدان افزود: باید شخصیت، اعتقادات و راه شهدا، آزادگان و ایثارگران را به نسل های آینده معرفی و اشاعه دهیم. برگزاری کنگره بزرگداشت شهدای استان همدان ضروری است.

وی با اشاره به برگزاری کنگره بزرگداشت 8 هزار شهید همدان در آدانا گفت: با هماهنگی کارگروه کنگره تمام تلاش خود را برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به کار خواهیم بست. حضور در کنگره یک اقدام فرهنگی موثر برای اعتلای جامعه است که به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

وی در پایان گفت: مردم استان عاشق دین مبین اسلام، قرآن و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

انتهای پیام/