تغییر دبیر مجمع فدراسیون بسکتبال در آستانه انتخابات – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، مجمع انتخاباتی فدراسیون بسکتبال که پیش از این قرار بود 19 دی ماه برگزار شود، قرار است با دو هفته تاخیر در 6 بهمن ماه برگزار شود. اما در آستانه این انتخابات دبیر مجمع تغییر کرد.

این تغییر به دلیل استعفای سرپرست دبیری فدراسیون که دبیر مجمع نیز بود خواهد بود. در پی استعفای شبنم کلاهی، محمدرضا صالحیان اول خرداد به عنوان سرپرست منشی منصوب شد. وی طبق آیین نامه انتخاباتی فدراسیون ها دبیر مجمع فدراسیون بسکتبال نیز بود و ثبت نام از کاندیداها زیر نظر وی انجام می شد.

صالحیان اما جمعه گذشته از سمت دبیری فدراسیون استعفا داد و به همین دلیل مسئولیتی در مجمع انتخاباتی و دبیری آن نخواهد داشت. بنابراین باید فرد جدیدی به سمت دبیری فدراسیون منصوب شود تا مسئولیت دبیری مجمع را بر عهده بگیرد.

مهیار عسگریان رئیس فدراسیون بسکتبال در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: من به استعفای آقای صالحیان اعتراض کردم اما ایشان کوتاه نیامدند و حتی در جلسه حاضر نشدند.فدراسیون. به همین دلیل مجبور شدم بپذیرم، چون مجمع انتخاباتی پیش روی ماست و باید تکلیف دبیر مجمع مشخص شود.

وی افزود: امروز و حداکثر فردا دبیر مجمع را مشخص می کنیم تا برای برگزاری آن به مشکلی برنخوریم.

رئیس فدراسیون بسکتبال همچنین با اشاره به اینکه تا امروز اراده این فدراسیون و همچنین وزارت ورزش برای برگزاری مجمع در روز چهارشنبه است، گفت: البته برگزاری قطعی این نشست منوط به شرایط لازم از جمله تایید نامزدها