دلیل جالب ژکو برای ناکامی های اخیر گلزنی – اخبار فوتبال جهان – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، ادین ژکو شب گذشته (شنبه) آخرین گل تیم فوتبال اینتر را مقابل ونتزیا به ثمر رساند در حالی که آخرین گل او برای نراتزوری 13 آذر برابر رم بود. اینتر از آن زمان تاکنون 8 بازی انجام داده است که ستاره بوسنیایی رم در هیچ یک از آنها موفق به گلزنی نشد که باعث ناراحتی و نگرانی هواداران اینتر شد.

ژکو اما پس از گل دیشب خود به ونتزیا، دلیل جالبی را بیان کرد که چرا در دو ماه اخیر نتوانست دروازه رقبا را باز کند.

او به DAZN گفت: «هیچ بازی آسانی وجود ندارد، اما یکی از سخت‌ترین بازی‌ها بود و ونزیا یکی از قوی‌ترین تیم‌هایی بود که در این فصل با آن‌ها روبرو شدیم. در عین حال، این یک واقعیت است که از برنامه شلوغ مسابقات خود خسته شده ایم و از جمله بازی با امپولی در جام حذفی که به وقت اضافه کشیده شد و سفر دشوار برگامو برای بازی با آتالانتا. انرژی اضافی گرفت با این حال، مهمترین چیز این است که در نهایت بازی را بردیم. وقتی در آخرین دقیقه بازی گل میزنید باید خودجوش باشید. واقعا دلم برای گلزنی تنگ شده بود، اما مهمترین چیز این است که تیم برنده شود. شاید به این دلیل است که این اواخر نتوانستم گل بزنم که فعلاً انرژی ام را ذخیره کرده ام! من برای هیچ چیز متاسف نیستم. ما بازی را به شکلی باورنکردنی بردیم.

زکو افزود: سیمونه اینزاگی (سرمربی اینتر) خودش فوتبال بازی کرد و می‌داند که می‌توانم حتی در آخرین دقیقه بازی از موقعیت گلزنی استفاده کنم. ونزوئلایی‌ها همگی دفاع می‌کردند و ضدحمله می‌کردند، اما شما در هر شرایطی می‌توانید این کار را انجام دهید. شما یک گلزن هستید

انتهای پیام/