کنگره بزرگداشت 8000 شهید همدان در بالاترین سطح برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، علیرضا قاسمی فرزاد ظهر امروز در کنگره تجلیل از سرداران، امیران و فرماندهان استان و 8 هزار شهید که با حضور سردار احمد حق طلب رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های مقدس برگزار شد. دفاع مقدس و سردار حمید حسام نویسنده ادبیات دفاع مقدس. ، برگزار شد، وی گفت: نظام ستمشاهی مسیر جامعه را به سوی بدبختی و بدبختی مشخص کرده بود اما امام راحل با قیام و انقلاب خود این نظام پوسیده و منحط را از بین برد. و شادی و خوشی را به مردم ایران واگذار کرد.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب وقتی همه جا خود را شکست خورده دیدند جنگ هشت ساله را با صدام ملعون بر ملت ایران تحمیل کردند، افزود: بی شک با مجاهدت های رزمندگان، رستگاری، خیر و سعادت ملت ایران ممکن شد.

استاندار همدان با تاکید بر اینکه رهبر فرزانه انقلاب می دانستند چگونه با چیدمان منصفانه و درست کشور و ملت را به سوی رستگاری و سعادت سوق دهند خاطرنشان کرد: وظیفه شرعی ما تکریم و یاد از قهرمانان و رزمندگان جامعه است. .

وی افزود: ما باید شخصیت، اعتقادات و سیر شهدا، آزادگان و ایثارگران را به نسل های آینده ارائه و منتشر کنیم. برگزاری کنگره کرامت و تراز شهدای استان همدان ضروری است.

قاسمی فرزاد با اشاره به برگزاری کنگره بزرگداشت 8 هزار شهید همدان گفت: با هماهنگی های انجام شده در کنگره تمام تلاش خود را برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به کار خواهیم گرفت چرا که برگزاری کنگره یک اقدام فرهنگی موثر در جهت اعتلای جامعه است. . که به بهترین شکل انجام خواهد شد.” .

وی در پایان گفت: مردم استان عاشق دین مبین اسلام، قرآن و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

انتهای پیام/3140/



.