تشکیل کمیته های دهه فجر گناوه / اجرای برنامه های مردم محور – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، ضرغام مردانی صبح یکشنبه در جلسه کمیته اطلاع رسانی و مطبوعات ستاد دهه فجر با حضور خبرنگاران شهرستانی اظهار داشت: مشارکت و همکاری داشته باشید.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گناوه افزود: به منظور باشکوه‌تر شدن برنامه‌های دهه فجر امسال، 23 کمیته ستاد دهه فجر در شهرستان تشکیل و وظایف آنها مشخص و جلسات مختلفی برگزار شد.

وی گفت: تلاش شده تا برنامه های دهه فجر امسال با محوریت مردم برگزار شود و در این راستا ستاد مردمی دهه فجر شهرستان با تشکیل زیرگروه ها به ستاد مردمی تبدیل شده و به عنوان زیرمجموعه ای از ستاد دهه فجر».

محورهای بیانیه مرحله دوم انقلاب را توضیح دهید

وی با تاکید بر اینکه تبیین محورهای بیانیه مرحله دوم انقلاب یکی از اصلی ترین برنامه های امسال در دهه فجر شهرستان است، گفت: ترسیم شده است.

وی گفت: استفاده مطلوب از فضای مجازی یکی دیگر از موارد این روزها است تا با برنامه ریزی صحیح بتوان از آن فضا و ظرفیت به اندازه کافی استفاده کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گناوه با اشاره به برنامه راهپیمایی 22 بهمن در این شهرستان گفت: بر اساس دستورالعمل ستاد ملی کرونا در رنگ های نارنجی، زرد و آبی راهپیمایی 22 بهمن برگزار شد. برگزار می شود و در صورت اعلام شرایط کرونا شهرستان، برنامه قرمز خواهد بود. تجمیع می شود که وضعیت آب و برنامه راهپیمایی تاکنون برنامه ریزی شده است.

وی با تاکید بر اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از برنامه های اصلی این ایام است، افزود: که در دهه مبارک فجر در شهرستان اجرا می شود.

به شبهات پاسخ دهید

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گناوه از پاسخگویی به شبهات مطرح شده در فضای مجازی درباره انقلاب اسلامی با سایر سیاست ها و برنامه های ستاد دهه فجر خبر داد و ادامه داد: با برنامه ریزی های انجام شده با همکاری اداره تبلیغات اسلامی و با با حضور کارشناسان، پاسخ به این شبهات آماده شده و ادارات مربوطه، ظرفیت فضای مجازی و کمیته های مردمی در این زمینه فعال خواهند شد.

کمیته های دهه فجر گناوه تشکیل شد/برنامه های جمعیت محور اجرا شد

یک میز خدمت راه اندازی کنید و مسئولان را توانمند کنید

مردانی پاسخگویی به مردم در دهه فجر را یکی از برنامه های اصلی دانست و گفت: راه اندازی میز کمک و حضور کارکنان دولت در مناطق شهری و روستایی و بین مردم با در نظر گرفتن ظرفیت های موجود از دیگر برنامه هاست. در این ایام برنامه ریزی کنید تا کارکنان دولت در بین مردم حضور یابند و پاسخگوی مردم باشند.

وی گفت: فضاسازی برای شهرها و ادارات از دیگر برنامه هایی است که با همکاری شهرداری، شورا و ادارات مختلف انجام می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گناوه یادآور شد: علاوه بر برنامه های اصلی، چندین برنامه موازی در شهرها و روستاهای شهرستان با همکاری و مشارکت همه دستگاه ها و مردم تدارک دیده شده است که اجرا خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: کمیته های ستاد دهه فجر این شهرستان شامل کمیته امنیت، فضای مجازی، ورزش و جوانان، عمران و اجرایی، کودکان و نوجوانان، بانوان و خانواده ها، مساجد، شهدا، قرآن، عدالت تبلیغات فضایی و شهری، روستایی و عشایری، کار و کارآفرینی، ارتباطات و اطلاع رسانی، بسیج دانشجویی و دانشگاهی، فرهنگیان و طلاب، تشکل های تعاون و پشتیبانی، انجمن های فرهنگی و انجمن های هنری، مذهبی و مذهبی، اصناف و بازرگانان، پشتیبانی، ارزشیابی و بازرسی از افراد و عملکرد کمیته است.

وی با تاکید بر اینکه مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد دهه فجر این شهرستان به عهده نماینده خبرگزاری جمهوری اسلامی در گناوه است، گفت: قرار است خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان برای پوشش برنامه های دهه فجر همکاری لازم را داشته باشند. دهه.”

وی افزود: فعالیت ستادها توسط کمیته ارزشیابی استانی و در سطح شهرستان ها نیز توسط کمیته ارزشیابی ستاد دهه فجر شهرستان مورد ارزیابی قرار می گیرد.

وی گفت: تمامی موارد با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی خواهد بود و با توجه به وضعیت فعلی شهرستان که آبی است برنامه ریزی هایی بر این اساس صورت گرفته و در صورت تغییر شرایط اعلام خواهد شد.

در پایان این نشست که با حضور خبرنگاران برگزار شد، حاضرین در جلسه به ارائه نظرات خود برای باشکوهتر شدن برنامه ها پرداختند.