دعوت دایی برای بازی با رئیس فیفا / تشکیل تیم فوتسال امید – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

حسین شمس در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اقدامات انجام شده برای برگزاری مسابقه دوستانه فوتسال با رئیس فیفا اظهار داشت: سفر اینفانتینو به ایران هنوز صددرصد نبوده اما با حضور فیفا بازی های دوستانه و خیرخواهانه داشتیم. رئيس جمهور.” به محض قطعی شدن سفر او به ایران، اقدامات خود را نهایی می کنیم و 20 تا 25 نفر را برای بازی دعوت می کنیم.

وی افزود: علی دایی، خداداد عزیزی، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان و 2 نفر از افرادی که در نظر داریم دعوت و همبازی با رئیس فیفا شوند. وحید شمسایی، محمدرضا حیدریان، محمد کشاورز، جواد اصغری مقدم و فوت نیز دعوت خواهند شد.

مشاور فوتسال رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص وضعیت تیم ملی فوتسال خاطرنشان کرد: منتظر هستیم تا شهاب سفال منش، دستیار وحید شمسایی برای تکمیل کادر فنی از کانادا به ایران بیاید. یک دستیار اسپانیایی نیز در کنار سفال منش و مصطفی نظری حضور دارد. همه چیز در اختیار ملی پوشان و وحید شمسایی است تا پس از پایان لیگ در 13 اسفند اردوهای آماده سازی را برگزار کنند.

شمس در پاسخ به این سوال که آیا ابوالفضل کریمیان سرپرست تیم ملی فوتسال با شمسایی به کار خود در این تیم ادامه می دهد؟ وی گفت: از این موضوع اطلاعی ندارم زیرا در حوزه وظایف سازمانی، احسان اصولی رئیس کمیته فوتسال است. کریمیان یکی از کسانی بود که کارش را به خوبی انجام داد و فکر می کنم با شمسایی هم کار کند.

وی درباره احتمال تشکیل تیم فوتسال امید گفت: دفعه قبل حتی سرمربی تیم امید را انتخاب کردیم اما آنها سرسختانه حاضر به تشکیل این تیم نشدند. فدراسیون آن زمان از تشکیل تیم «ب» یا تیم امید می ترسید. اکنون منتظر جلسه کمیته فنی و توسعه هستیم و در جلسه بعدی اقدامات لازم را برای شروع کار تیم امید و انتخاب سرمربی این تیم انجام خواهیم داد.