تمام چیزی که دارم از قانون شکم مامانم/استاد بر گردن خواننده محبوب است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، سالار عقیلی خواننده مطرح موسیقی سنتی همزمان با شب ولادت حضرت زهرا(س) در برنامه مهربانو شبکه پنج حضور یافت و گفت: به همه مادرانی که قلبشان برای فرزندان و دستانشان می تپد تبریک می گویم. از مادرانی که این همه زحمت می کشند.” برای نشانه گذاری فرزندانشان، آنها را در آغوش می گیرم.

گفت: امشب برای اولین بار کار مادرم را اجرا می کنم. قرار بود 2 سال پیش با ارکستر در کنسرت این کار را انجام دهیم اما متاسفانه شرایط کرونا را انجام دادیم. این قطعه امشب برای اولین بار اجرا می شود. از همین جا به مادر عزیزم سلام می کنم که هر چه دارم از اوست و از اینجا دستانش را می بوسم. او همیشه همراه و یاور من بوده است.

زینب پورابراهیم مجری برنامه همچنین با اشاره به اینکه وقتی با تلفن همراه مادر عقیلی تماس گرفت، آهنگ انتظارش از پسرش بود، گفت: مادرم نه تنها در زندگی هنری من، بلکه در کل زندگی من نقش مهمی دارد. و اگر امروز در این جایگاه باشم و به مردم خدمت کنم مدیون زحمات مادرم هستم.

این خواننده درباره اولین آلبوم رسمی خود توضیح داد: اولین اثری که به لطف من وارد بازار شد و با این اثر شناخته شدم قطعه «عشق ماند» ساخته استاد بی بدیل موسیقی سنتی ایران، ارشد طهماسبی بود. این آلبوم نقش زیادی در زندگی من داشت و انسانیتی که استاد طهماسبی در این اثر به نمایش گذاشتند باعث شد درس های زیادی از شخصیت بزرگ ایشان بیاموزم. او در موسیقی و هنر حق بزرگی بر من داشت.

عقیلی در پایان در پاسخ به طرح آزادی زنان زندانی جرایم غیرعمد گفت: امیدوارم همه مادران سالم و آسوده باشند تا بتوانند فرزندان خود را به جایی که می خواهند برسانند.

«مهربانو» به تهیه کنندگی و اجرای زینب پورابراهیم به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) از پنجشنبه 29 دی ماه به مدت سه شب روی آنتن شبکه پنج سیما رفت.