نمایشگاه دستاوردهای زنان کارآفرین در ری افتتاح شد – اخبار استان تهران – اخبار استان های تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اشعهظهر امروز و به مناسبت روز زن “نمایشگاه دستاوردهای بانوان کارآفرین شهرستان ری” با حضور حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، بخشداری های تابعه، مشاور فرماندار و مسئول امور مشاغل بانوان و بانوان کارآفرین افتتاح شد. در لابی مرکز رئولوژی شهرری.

آمنه شبکوکا از بخشدار مرکزی شهر ری در حاشیه این مراسم با اشاره به تلاش بانوان کارآفرین شهرستان ری گفت: همه ابعاد وجودی و اخلاقی زن و مرد کامل در وجود حضرت منعکس می شود. زهرا (س) قداست زن در جامعه و منطق اخلاقی اسلام.

وی با بیان اینکه حضرت فاطمه (س) نمونه کامل اخلاق است، افزود: زنان مسلمان با بهره گیری از الگوهای ناب اسلامی و فضایل اهل بیت عصمت و طهارت (ع) می توانند زندگی سالم و موفقی داشته باشند. (پسندیدن).”

ری خاطرنشان کرد: جایگاه زن در جامعه اسلامی بسیار مهم است و نقش و حضور آنان در جامعه بسیار مهم است زیرا زنان با فعالیت های خود در عرصه های مختلف اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی تاثیر بسزایی در پیشرفت جامعه دارند.

شبکوکا با اشاره به موفقیت های زنان کارآفرین در این شهرستان افزود: بسیاری از بانوان با اراده و پشتکار قوی مشاغل مختلفی را آغاز کرده اند و اکنون علاوه بر درآمدزایی برای تعدادی نیز شغل ایجاد کرده اند. خانوارها “

وی ادامه داد: در راستای هفته تکریم مقام بانوان، نمایشگاه دستاوردهای بانوان کارآفرین شهرستان ری به همت معاونت امور بانوان فرمانداری ویژه شهرستان دی ری با حضور بانوان کارآفرین و تولیدکننده شاغل در شهرستان ری در لابی برگزار شد. از مرکز رادیولوژی

شبوکا گفت: «زنان کارآفرین از ولسوالی ها، شهرها و روستاهای شهرستان ری، صنایع دستی خود مانند قالیچه، قالیچه دستبافت، ترشیجات، مصنوعات و سایر صنایع دستی را به نمایش می گذارند.

در پایان این مراسم از تعدادی از بانوان کارآفرین، مادران شهدا و بانوان فرهیخته و فعال در عرصه های مختلف اجتماعی و فرهنگی با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

انتهای پیام/ح