راهکاری برای تجویز نسخه الکترونیکی سریع و ایجاد پرونده الکترونیکی بیمار – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش کسب و کار خبرگزاری مهر، مدیا مدیا نه با هدف تجاری سازی بلکه با هدف خدمت رسانی و کاهش آلام بیماران وارد عرصه سلامت شد.

در مقوله مسئولیت اجتماعی همه ما در قبال یکدیگر مسئولیم

در شرایطی که دفترچه های کاغذی سازمان های تامین اجتماعی و بیمه سلامت جمع آوری می شود یکی از مسائل و دغدغه ها ثبت است. نسخه الکترونیکی این سوال باعث سردرگمی پزشکان، بیماران و دست اندرکاران این حوزه شده است. مدیا مدیا وارد این عرصه شده است تا بتواند در اسرع وقت با راهکارهای جدید و ابتکاری به پزشکان و بیماران کمک کند تا روند تغییر از نسخه کاغذی به نسخه الکترونیکی با چالش کمتری مواجه شود.

تیم رسانه ای با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه بهداشت و درمان و پیاده سازی سیستم های موفق مختلف در این زمینه مفتخر است که بار دیگر رویکردی متفاوت به سیستم یکپارچه رسانه ای که دارای ویژگی هایی مانند ثبت نسخه الکترونیکی، ایجاد پرونده الکترونیک سلامت بیمار، نرم افزار اداری و بالینی، نوبت دهی آنلاین و رسانه های تخصصی پزشکی تقدیم به جامعه پزشکی و مردم عزیز کشورمان.

رسانه رسانه بر اساس آخرین فناوری های روز دنیا و با استفاده از نخبگان حوزه های مرتبط مانند هوش مصنوعی، علوم داده، فناوری اطلاعات سلامت، انفورماتیک پزشکی، ارتباطات و … طراحی و پیاده سازی شده است.

یکی از مهمترین موضوعات نوشتن رسانه های الکترونیکی یعنی پزشک به راحتی می تواند در هر زمان و هر مکان حتی با تلفن همراه خود نسخه الکترونیکی تهیه کند و همچنین به تمام نسخه هایی که قبلا توسط بیمار صادر شده است دسترسی داشته باشد و در صورت لزوم بتواند نسخه قبلی بیمار را مجدداً تجویز کند. . این امر روند ایجاد پرونده الکترونیک سلامت بیمار را سرعت می بخشد و در نهایت کیفیت مراقبت از بیمار را بهبود می بخشد.

باید ذکر شود کپی کاغذی همچنین شرایطی مشابه سوابق کاغذی دارد که در این مورد نوشتن رسانه های الکترونیکی یکپارچه تربیت شد و وارد شد نوشتن رسانه های الکترونیکی پس از وارد کردن کد ملی بیمار، اطلاعات بیمار نمایش داده می شود و پزشک دسترسی پیدا می کند پرونده بیمارنسخه های قبلی، خدمات و داروهای تکراری، جستجوی امن دارو و خدمات به زبان فارسی یا انگلیسی یا بر اساس برند، کد ژنریک، کد ERX، کد IRC و غیره در دسترس است.

یکی دیگر از دغدغه های رسانه ها کارآفرینی و جلوگیری از مهاجرت نخبگان کشور است و خوشبختانه با جذب جوانان متخصص و نخبه کشور توانسته است با افتخار مسئولیت اجتماعی خود را در این زمینه برای ارتقای کیفیت خدمات به ما بر عهده بگیرد. مردم عزیز

امروزه که مردم به دلیل نگرانی‌های مختلف و شیوع گونه‌ای جدید از ویروس کرونا تحت فشار هستند، رسانه‌ها به فکر رفع چالش‌ها و ارائه خدمات با کیفیت بهتر به جامعه هستند.

در این راستا رسانه مدیا امکانی را در یک اقدام واحد فراهم کرده است که هرکسی به راحتی می تواند پرونده الکترونیک سلامت خودتان را در Media ایجاد کنید و قبل از مراجعه به پزشک، سوابق و پرونده های پزشکی خود را برای کاربر اختصاصی خود در Media بارگذاری کنید. و تمام سوابق و کپی های تجویز شده را در حساب شخصی خود حفظ، محافظت و مشاهده کنید.

بیماران می توانند به پروفایل بیش از 330000 پزشک در مدیا مدیا مراجعه کرده و پزشک خود را با توجه به پارامترهای مختلفی که در مدیا مدیا وجود دارد انتخاب کنند. برج اینترنت رزرو کنید و به ایجاد ادامه دهید پرونده الکترونیک سلامت خودت و نسخه الکترونیکی را دریافت کنید از پزشک بپرسید و بیماران نیز می توانند بستر رسانه ای اختصاصی امکان چت، ارسال و دریافت عکس و فایل، ارتباط با پزشکان وجود دارد تا همیشه سوابق به روز و دقیق داشته باشند.

مدیا مدیا در آینده ای بسیار نزدیک از فناوری های منحصربفرد دیگری در زمینه پزشکی از راه دور، هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و موارد مشابه رونمایی خواهد کرد که به پزشکان و بیماران کمک می کند تا خدمات دیگری در این زمینه داشته باشند.

به فضل الهی که توفیق خدمت به مردم شریف کشورم را دارم، متعهد به تعمیق ارتباط مردم با پزشکان، با تیم حرفه ای رسانه ای و ایجاد بسترهای نوین و مبتکر در جهت دستیابی به موفقیت هستم. نتیجه مسئولیت اجتماعی ما در قبال مردم و پزشکان، بیایید مراقب این سیستم باشیم.

به امید روزی که ذهن ایرانیان شریف از هر گونه دغدغه پزشکی دور باشد.

یوسف محمدپور موسس و مدیر عامل رسانه رسانه

MediMediA MediaMedia یک رسانه پزشکی هوشمند است

راهکاری برای تجویز نسخه الکترونیکی سریع و ایجاد پرونده الکترونیکی بیماران

این مطلب یک آگهی است و خبرگزاری مهر نظری در مورد محتوای آن ندارد.