دلیل جدایی مهاجم ملی پوش ایرانی از باشگاه اوکراینی مشخص شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی که یک فصل و نیم به صورت قرضی از فنرباغچه ترکیه برای زوریای لوهانسک اوکراین بازی می کرد، در نهایت این تیم را ترک کرد و به فنرباغچه بازگشت.

صیادمنش در زوریا عملکرد قابل توجهی داشت و باشگاه نیز می خواست بند دائمی قرارداد او را فعال کند اما در نهایت این اتفاق نیفتاد و مهاجم ایرانی به فنرباغچه بازگشت. با این حال هنوز نقش او در فنرباغچه مشخص نیست و احتمال می رود که او انتقال دیگری داشته باشد.

کمتر از یک ماه پس از جدایی این مبارز از زوریا، سایت متاریتینگ اوکراینی دلیل فعال نکردن بند خرید دائمی این مهاجم 20 ساله را فاش کرد.

به گفته این سایت، بند خرید دائمی ماهیگیر او 3 میلیون یورو بوده و فنرباغچه نیز مقرر کرده بود که زوریا این مبلغ را یکجا بپردازد. مدیران باشگاه زوریا پس از بررسی همه جوانب، درخواست باشگاه ترکیه ای را رد کردند زیرا مبلغ درخواستی برای ماهیگیر نزدیک به 60 درصد بودجه سالانه زوریا بود.

رسانه های اوکراینی در این خبر اشاره کردند که حتی زمانی که ‘آندری لونین’ از این تیم راهی رئال مادرید شد، در سه قسط 3 میلیون یورویی با باشگاه اوکراینی تسویه حساب کرد.