حسینی: یزدانی خرم مدیر موفقی بود که به رشد شخصیت ورزشکاران کمک کرد – اخبار والیبال | بسکتبال | هندبال – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، مراسم تشییع پیکر مرحوم محمدرضا یزدانی خرم رئیس سابق فدراسیون والیبال و کشتی روز گذشته در تالار فدراسیون والیبال برگزار شد.

سید امیر حسینی دبیرکل اسبق کمیته ملی المپیک در این خصوص گفت: حاج محمدرضا یزدانی خرم کارگردان مسلمان، متدین اهل بیت، مقتدر، مهربان و تکنوکرات، مسلط به اسرار تجاری و تجاری. و با ارتباط موثر که ناشی از هوش و ذکاوت بود. او از احساسات بالایی برخوردار است. او به اهمیت نیروی انسانی برای پیشرفت واقف بود و از همه متخصصان برای پیشبرد اهداف کاری خود در فدراسیون های والیبال و کشتی استفاده می کرد.

دبیرکل اسبق کمیته ملی المپیک ادامه داد: در دوران مسئولیتم در کمیته ملی المپیک همکاری بسیار خوب و موثری با آن مرحوم برای کشف، شناسایی و شکوفایی استعدادهای والیبال در پروژه بزرگ شما داشتیم. او از توانایی های آقای ایوان بوگاینکوف مربی و سازنده پایه والیبال و مربیان ملی به خوبی استفاده کرد.

معاون فرهنگی اسبق سازمان تربیت بدنی گفت: جی حاجی یزدانی همواره به مربیان تاکید داشته است که موفقیت ورزشکاران تنها در گرو آمادگی جسمانی و مهارت نیست، ورزشکاران باید از نظر ایمان و رشد شخصیت و مقید بودن تربیت و تقویت شوند. آداب دینی و آیینی بود. البته او هم مثل هر مدیری نقاط ضعف و قوت خودش را داشت. گاهی روحیه رئیسی او مردم را از خود دور می کرد یا گاهی در مورد سن کم نوجوانان و جوانان بحث برانگیز می شد. شاید نیاز به وقت والیبال برای موفقیت های بین المللی حاجی را مجبور کرده بود که این مشکل را نادیده بگیرد.

حسینی گفت: از ویژگی های مثبت وی تلاش میانجی گری و عظمت او در حل اختلافات برادران و همکاران در جامعه ورزشی بود. در حديث است كه اگر چهل مؤمن بگويند مؤمن انسان خوبي است، آمرزيده مي شود. امروز صدها نفر از حاجی یزدانی برای شادی روح وی مداحی و فاتحه قرائت کردند. درود بر او باد.

انتهای پیام/