رونمایی از کتاب 3+ در قزوین – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله عبدالکریم عابدینی در مراسم رونمایی از کتاب 3+ که با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید حسین موسوی نویسنده این کتاب برگزار شد، گفت: انقراض نسل یکی از عذاب های الهی فسق و فجور زمینه را برای عذاب الهی فراهم می کند.

وی افزود: گاهی شبهه ایجاد می کنند و می گویند کشور بی دین خیلی تقوا دارد که این بلا سرشان بیاید. نیامد? پاسخ این است که آنها مسلمان نیستند و تحت تعالیم الهی نیستند و خداوند آنها را پوشش نداده است.

امام جمعه قزوین گفت: خداوند فرمود اگر کافران کار نیک انجام دهند در دنیا جوابشان را می دهم که بعد از آن مدیون آنها نخواهم بود و اگر ایمان مؤمنان جریحه دار نشود کاری انجام می دهم. تا سقف خانه هایشان را نقره ای کنند. مقایسه کنیم چون در جامعه دینی ریا و دروغ بسیار مخرب است و نعمت ها را از بین می برد.

نماینده ولی فقیه استان قزوین تاکید کرد: خداوند فرمود رزق و روزی شما فقط دست خداست و تاکید دارد که از ترس فقر فرزندان خود را نکشید، باید به جامعه توضیح دهیم که کودک یک کودک است. برکت تقویت زیرساخت ایمان و اعتقاد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی خضری دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان جناب آقای مهدی مدرسی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری قزوین و خانم کبری علیخانی مدیرکل بانوان استانداری قزوین نیز حضور داشتند. افتتاح. مراسم