ناهنجاری های اجتماعی با اصلاح فرهنگی برطرف می شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر ، محمدهادی ایمانیه شورای فرهنگ عمومی استان فارس در مراسم گرامیداشت روز شهدا با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت ام البنین (س) خاطرنشان کرد: تمامی مشکلات در سطح اجتماعی اعم از ناهنجاری های موجود و مشکلات اقتصادی مانند همانطور که فرهنگ مصرف، تولید، معاملات و تجارت و بحران آب و بسیاری از مشکلات بهداشتی دیگر با اصلاح فرهنگی حل خواهد شد.

وی شورای فرهنگ عمومی را مهم ترین شورای استان خواند و گفت: شوراهای دیگر باید به شورای فرهنگ عمومی گزارش دهند و خود را با این شورا تطبیق دهند تا امیدوار باشیم این اتفاق در جامعه اسلامی بیفتد و مشکلات ایجاد شود. حل شده.”

ایمانیه تصریح کرد: دبیرخانه ای که زیر نظر دفتر توجیهی تشکیل می شود باید همه موارد را پیگیری و مسائل مربوط به سازمان ها را رصد کند. سازمان ها نیز باید یک فرد ارشد ثابت را معرفی کنند تا پرونده ها توسط آن شخص قابل پیگیری باشد.

نماینده عالی دولت در استان فارس با تاکید بر اینکه باید در اسرع وقت وضعیت موجود را به صورت کمی ارزیابی کنیم، گفت: همچنین در برنامه ها باید مشخص شود که حداقل برای پنج سال آینده، ارقام به دست آمده از فرآیند چه چیزی تغییر خواهد کرد؟

وی گفت: این سوال توانایی پیگیری تحولات کسب و کار را افزایش می دهد. دکتر ایمانیه گفت: در مواردی که نیاز به پیگیری بیش از یک دستگاه اجرایی است، باید دستگاه هماهنگ کننده به وضوح مشخص شود.

استاندار فارس با اشاره به اینکه با همکاری اداره امور اقتصادی و دارایی یک حسابدار مشاهده می کند که تمام اعتبارات در حوزه فرهنگ سازی سازمان ها در محل خود هزینه می شود.