همچنان به تخصیص نهاده های دامی به استان اصفهان ادامه می دهیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر محمدرضا جان نثاری شنبه شب در آیین تکریم و معارفه فرمانداران گلپایگان با بیان اینکه وزیر جهاد کشاورزی پیگیر تخصیص نهاده های دامی به استان گلپایگان است، گفت: دولت سیزدهم در برابر هدر دادن فرصت ها

وی با اشاره به شرایط حاکم بر کشور در شرایط سخت اقتصادی گفت: دولت سیزدهم با وجود کمبود بودجه، به جیب مردم و بانک مرکزی و بورس نرفت و دولت را اداره خواهد کرد. کشور با صداقت و سلامتی.”

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان با تاکید بر اینکه شعار دولت سیزدهم مردمی شدن است، افزود: فراتر از این شعار، دولت تصمیم می گیرد از افکار و اندیشه های مردم در امور شهرستان ها استفاده کند. این تجارت ممکن است در شهرها انجام شود.”

وی با بیان اینکه مردم انتظار دارند تورم از دولت سیزدهم پایین بیاید، گفت: استاندار باید به مسائل خرد و کلان جامعه توجه کند.

کشاورزان با کمبود نهاده های دامی مواجه هستند

در ادامه حجت الاسلام سید علی موسوی خراسانی امام جمعه گلشهر با تاکید بر اینکه استاندار باید فرصت را برای خدمت شایسته و شایسته به خلق خدا استفاده کند، گفت: استاندار باید حضور در مناطق محروم و دیدار با مردم را در اولویت قرار دهد.

وی با بیان اینکه امروز افراد جامعه با مشکل نوسان بازار و تورم مواجه هستند، گفت: این افراد صبور حق انتقاد دارند، مولد شده اند و به امنیت غذایی کشور لطمه می زند.

امام جمعه گلشهر گفت: شهرستان گلشهر در حوزه صنعت و حمل و نقل با مشکلات زیادی مواجه است، گلپایگان یک شهر توریستی و نیازمند راه آهن است.