گسترش بخش کارگاهی سیزدهمین جشنواره ملی دانشجویی «سایه» – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی و روابط رسانه ای جشنواره ملی «سایه»، با توجه به درخواست دانشجویان و استقبال جشنواره از ایده ها و پروژه های دانشجویان سراسر کشور، آخرین مهلت ارسال طرح ها در «بخش کارگاهی» سیزدهمین جشنواره ملی دانشجویی فیلم کوتاه «سایه» تا 22 بهمن 1400 منبسط.

سیزدهمین دوره جشنواره مطرح شد فیلم کوتاه «سایه» انجمن علمی سینما و مرکز فیلم با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی و معاونت سینمایی دانشکده هنر دانشگاه سوره با رویکرد توجه به سینمای مستقل دانشجویی و کشف استعدادهای دانشجویی فیلمساز و معرفی خلاقیت های دانشجویی در فیلم کوتاه. 1400 تا اردیبهشت 1401 به سرپرستی محمدحسین یاوری قرار می گیرد.

همچنین سیزدهمین جشنواره مطرح شد فیلم کوتاه «سایه» در بخش مسابقه با موضوع «رایگان» و در دسته‌های داستانی، مستند و تجربی، پذیرای فیلم‌هایی با محوریت «خانواده»، «اخلاق»، «امید و کرونا» و «کنشگری اجتماعی» است. جایزه ویژه هیئت برگزاری است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی «سایه» به سایت sayehfest.ir مراجعه و فرم ثبت نام جشنواره را با دقت تکمیل و تمامی موارد مورد نیاز را تکمیل نمایید.

سیزدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه دانشجویی «سایه» از اسفندماه 1400 تا اردیبهشت 1401 به سرپرستی محمدحسین یاوری قرار می گیرد.