اشغال منابع طبیعی نگران کننده است / ویترین گردشگری آمل – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر ، سیدمحمود حسینی پور شامگاه شنبه در مراسم معارفه و تکریم فرماندار ویژه شهرستان آمل افزود: در آستانه عملیات غرور آفرین کربلای 5 از رزمندگان این حماسه تشکر کرد و این عملیات تاکنون انجام شده است. به محور اصلی عملیات بعدی دفاع مقدس تبدیل شود.

وی افزود: میانگین سنی فرمانده هان گردان در این عملیات 25 نفر بود که یکی از عناصر تهاجمی بود سه تایی خاص بیشتر نوع عملیات در جهان آنچه منحصر به فرد بود، تنها ایران با تجهیزات اندک در برابر عراق با حمایت آمریکا و سایر قدرت های جهانی از بزرگترین عملیات تهاجمی این کشورها علیه ایران بود. بکار آنها گرفتند.

استاندار مازندران افزود: دلیل اصلی همه این موفقیت ها، پاکی و نیت در راه خدا بود، اما الان حتی شبانه روز کار می کنیم، متاسفانه اینها شاخص نیست. حسینی پور گفت: تاریخ پر فراز و نشیب داریم ونشیبی برگشت ما ترک کردیم چه کسی در مورد این وضعیت در آینده به ما خواهد گفت.

وی ادامه داد: تعبیر هزار قلعه، هزار قلعه نیست، قلعه دفاع از اسلام و تنها شهر است. خواهد بود آمل ذکر شد، شهر آمل بود.

استاندار مازندران گفت: آمل پایتخت جهان و تاریخ این شهر است پر از باشکوه و باشکوه است.

حسینی پور افزود: فرماندار جوان و جدید آمل اولین قدم در این امر است سهر برمی پایتخت شیعیان جهان اسلام با کمک علما و بزرگان استان مطالبات قابل توجهی می خواهد شهرستان کمک بگیرید.

وی افزود: نخبگان وتشکل های در آمل بسیارند که یکی از افتخارات بزرگ این شهر تقدیم علمای بزرگ این شهر است که نشان از حوزه تمدن دارد. وتاریخی شهرستان آمل است.

استاندار مازندران شهرک های صنعتی معروف آمل بیشتر دربحث استان صنعتی به عنوان الگو ذکر شده است و می گویند: وجود معادن به عنوان گنجینه ای تمام نشدنی در آمل که باید از آنها استفاده بهینه کرد.

حسینی پور خطاب به فرماندار جدید آمل گفت: با توجه به وجود جاده هراز و ورود مسافران زیاد به این شهرستان باید ویترین استان در ورودی استان و گردشگران شود.

وی ادامه داد: متأسفانه اکنون شاهد حال و هوای خوبی در ورودی استان و شهرستان نیستیم که باید مورد بازنگری جدی قرار گیرد.

استاندار مازندران همچنین با اشاره به اهمیت بافت فرسوده آمل که زیبنده این شهر صنعتی و فرهنگی نیست، افزود: نباید اجازه دهیم عناصر شهری و هویت آمل به دلیل توسعه عقب بیفتد.

وی افزود: یکی از مشکلات استان در حوزه اشتغال است و امروز انتظار داریم در این زمینه شهرستان آمل با ارائه راهکارهایی که در تخصص این شهرستان است به اشتغال استان کمک کند.

او اسیر می کند و تهاجم به منابع طبیعی بالادست شهرستان آمل که در مجاورت نهرهای خاصی قرار دارند متاسفم کرد و می گویندمتأسفانه نوع حمله آنها به منابع طبیعی بسیار توهین آمیز است مجوز اجازه نمی دهیم افراد سودجو به حقوق عمومی مردم که باید مدنظر استانداری باشد، تجاوز کنند.

وی گفت: تشکیل کارگروه ویژه زمین خواری و صیانت از منابع ملی که در این کارگروه باید از ظرفیت رسانه ها و مردم در آمل استفاده شود.

فرماندار مازندران وی در بخشی دیگر گفت: باید به همدلی و همگرایی برسیم که برخی از آنها ربطی به تحریم و رهبری ندارد. برمی بودن.

حسینی پور افزود: باید در حوزه تحول اداری استان انقلابی رخ دهد و آن اقدام باید با اراده و حضور مردم انجام شود. وی افزود: مردم را تماشا کنید در مورد عملکرد نظام باید افزایش یابد و اگر مردم ولی ما هستند باید در عمل ثابت کنیم.

استاندار مازندران در خصوص اول جبه فرماندار آمل در جایی گفت: این انتخابات و این انتصاب پیام روشنی بر گردن جوانان ما دارد و انتظار می رود از نظر نیت و تلاش و محبوبیت به دهه اول انقلاب برگردیم. “

وی افزود: برای رسیدن به این مهم از ظرفیت جوانان و فناوری ها بهره مند شوید. گیر بگذریم از این جهت الگوی رفتاری ما حاج قاسم سلیمانی است.

در این مراسم «سید عباس حسینی» به عنوان سرپرست جدید فرمانداری ویژه آمل معرفی و «علی رضا شریعت» تودیع کرد.