تحلیل کودکان سایبری در آذربایجان غربی راه اندازی شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ اکبر نصرتی در تشریح این خبر گفت: مرحله دوم تحلیل مردمی کودکان سایبری در استان آذربایجان غربی از ۲۵ دی ماه آغاز و تا ۲۹ دی ماه امسال ادامه دارد.

رئیس پلیس فتا آذربایجان غربی افزود: با توجه به حضور کودکان در فضای مجازی و به منظور ایجاد آگاهی در جامعه برای استفاده صحیح دانش آموزان از این فضا و همچنین پیشگیری از آسیب های ناشی از سوء استفاده از فضای مجازی برای کودکان، والدین باید این اقدام را انجام دهند. تجزیه و تحلیل توجه ویژه آه تو و برای کاهش شکاف دیجیتال بین آنها و کودکان تلاش کنید.

وی با بیان اینکه پلیس فتا از کودکان در فضای مجازی حمایت می کند، گفت: همه عوامل تربیت کودکان باید همکاری لازم را داشته باشند و حساسیت اجتماعی نسبت به وضعیت کودکان در فضای مجازی افزایش یابد تا کودکان این فضا را به خوبی درک کنند. “. “خودت را آزار نده.

سرهنگ نصرتی ادامه داد: امیدواریم با اجرای طرح دیجیتالی سازی کودکان سایبری در جهت اهدافی همچون ارتقای سطح دانش و مهارت استفاده مناسب و موثر از فضای مجازی در خانواده ها و راهکارهای موثر برای ایمن سازی کودکان در این فضا در جهت بهره مندی از آن اقدام شود. ” مندی برای کسب فرصت های بیشتر و پیشگیری از آسیب های اجتماعی، جریان گفتار سواد فضای مجازی برای کودکان بر اساس آموزش پیشگیری از جرایم سایبری در کشور ایجاد کنید.

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان غربی گفت: هموطنان می توانند با مراجعه به سایت پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir/CYBERKIDS به سوالات لازم در حوزه کودک دسترسی پیدا کنند.