درمان سرپایی کرونا در استان مرکزی دو برابر شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی ظهر شنبه در جلسه ستاد فرماندهی معظم کل قوا در استان مرکزی با اشاره به شهرهای زرد و آبی گفت: هفته گذشته تعداد شهرهای زرد کم بود اما امروز افزایش یافته است و این امر طرح در هر صورت یک هشدار است.”

وی ادامه داد: بر اساس اعلام ستاد کشوری تعداد بستری ها دو برابر شده و این شرایط در استان نیز احساس می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت که فقط تمرکز نکنیم امیکرون ، تصریح کرد: آمار امیکرون این نباید ما را سردرگم کند، باید روی کووید 19 متمرکز شود و متاسفانه در استان ها آمار سرپایی دو برابر شده و هشت شهرستان افزایش یافته و زنگ خطر به صدا درآمده است. پس باید بر اساس شرایط اقدامات سختگیرانه ای انجام داد.

اکرمی گفت: دائماً گلایه هایی وجود دارد که مردم و سازمان ها عادی سازی کرده اند. اند، برای جلوگیری از وضعیت موجود باید تصمیم گرفت گیر کرد شکایت کرد که هیچ اتفاقی نمی افتد، بر این اساس در 12 شهر، اتاق بازرگانی و سازمان. صمت و اتاق ها، تمام اتاق ها و رستوران ها را بررسی کنید، مطابقت با پروتکل ها را ارزیابی کنید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در پایان گفت: مراکز بهداشتی و درمانی سراسر استان و ادارات ورزش و جوانان از باشگاه ها بازدید و روند کار را مشاهده کنند. در بحث تهویه مدارس برنامه ریختن بودن.