رازداری و امانت داری دو ویژگی مهم در نهی از معروف و نهی از منکر است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی وی روز شنبه در دیدار با دبیران شورای امر به معروف و نهی از منکر استان که در دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان برگزار شد، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشت و آرزو کرد. طول عمر با عزت رهبر معظم انقلاب. از این ستاد و برگزارکنندگان این جلسه تشکر می کنم.

وی ترویج امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه ها را ضروری خواند و گفت: راه اندازی حوزه امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه ها امری مبارک است.

نماینده ولی فقیه استان کردستان افزود: هر چه فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه بیشتر تبیین شود از حالت منفی خارج می شود و مردم بیشتر دغدغه های خود را بیان می کنند و با سهولت بیشتری همکاری می کنند. اجرای این طرح

وی گفت: اولین وظیفه این ستاد فرماندهی شخصیت اداری مشاهیر و ناهیان این یکی از منکرات و منشی های خیر در ادارات اجرای امر به معروف در جامعه است، اما سوال اینجاست که آیا ما خودمان این وظیفه را رعایت می کنیم؟

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی وی با تاکید بر اینکه در امر به معروف و نهی از منکر باید “راز و امانت” رعایت شود، گفت: مردم در صورت آگاهی از ضعف ها و مشکلات دیگران تحت فشار قرار نگیرند و افشاگری منجر به منکر نمی شود. “

روایتی از امام صادق نقل کرده است.U) پرداخت و اعلام کرد: کسی که اسرار دیگران را فاش کند سقوط می کند و جای خود را از دست می دهد.

نماینده ولی فقیه استان کردستان با تاکید بر اینکه عزت و جایگاه مردم در امر به معروف و نهی از منکر باید رعایت شود، خاطرنشان کرد: داشته باشید.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی وی با تبریک روز زن به همه بانوان یادآور شد: در بحث امر به معروف و نهی از منکر در رابطه با قشر بانوان و درخواست مسئولین امور بانوان از این ستاد مساعدت لازم را انجام خواهیم داد. کردستان برای حمایت ویژه در این زمینه.”