ابراز حمایت سرمایه گذار به تنهایی موجب توسعه نمی شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر ، محمدرضا حسین نژاد ظهر شنبه در نشست با مسئولان اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی در محل استانداری اظهار داشت: امروز کار محور ارتباطی ما با مردم و سازمان است. ” صمت او می تواند یکی از بازوهای قوی برای رسیدن به این هدف باشد.

استاندار خراسان شمالی با تاکید بر ایجاد بسترهای لازم برای جذب سرمایه گذار در استان گفت: تسهیلات، بازگشت سرمایه و سود بیش از ملاک حضور سرمایه گذاران در یک منطقه است و باید تلاش کنیم تا کارشناسان متخصص را در اختیار داشته باشیم. و راهکارهای تخصصی برای تشکیل این پرونده ها در استان.”

وی سهم مصرف آب در صنعت استان را 2 درصد و کمتر از میانگین کشوری دانست و افزود: کمبود آب یکی از مشکلات استان برای تعریف صنعت جدید در استان است که رفع این مشکلات نیازمند راهکار است. نمایندگی های تخصصی »

حسین نژاد گفت: در بحث صادرات خارجی رایزنان اقتصادی ما باید نیاز بازار کشورهای همسایه را شناسایی و تولیدکنندگان استان این کالاها را تولید کنند.

استاندار خراسان شمالی منتهابا وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در سفر به خراسان شمالی به عنوان نقشه راه توسعه استان گفت: تنها شعار پهن کردن فرش قرمز برای سرمایه گذاران نمی تواند سرمایه گذار و توسعه را جذب کند و باید تلاش کرد. به نفع مندی از مزایا و منابع استان زمینه ساز توسعه باشد.