فرماندار شهریار: پروژه ورودی و تقاطع آزاد سطح شهر با تامین اعتبار تکمیل می شود – اخبار استان تهران – اخبار استان های تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از استان تهراننورالله طاهری فرماندار شهرستان شهریار عصر امروز در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه با تاکید بر لزوم پیگیری خط خدمت رسانی به مردم گفت: طرح احداث بیمارستان شهریار به 90 درصد و 250 رسیده است. میلیارد تومان برای ادامه روند ساخت اخذ شده است. اما اعلام کارآفرین در انتظار چالش های پیش روی دانشگاه علوم پزشکی در این زمینه است و لازم است با پیگیری جدی و تشکیل جلسه ای با حضور استاندار و معاون این مشکلات برطرف شود.

وی افزود: شهر شهید سلیمانی برای پاسخگویی به تمامی واحدها نیازمند تامین منابع آب و برق است و راه اندازی نیروگاه صفادشت و توزیع پساب فاضلاب یوسف آباد قوام این مشکل را حل خواهد کرد و در ماه های آینده واحدهای بیشتری افتتاح خواهند شد. و مشکلات گاز زیادی وجود دارد.” ندارد.

فرماندار شهریار در راستای ساخت مدارس با استفاده از ظرفیت کامل شهرستان و کمک خیرین گفت: طی 4 سال گذشته حدود 50 مدرسه ساخته و واگذار شده است که نیاز به ساخت مدارس بیشتر است.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و پیگیری جلسات شورای آموزش و پرورش و رفع مشکلات موجود در حوزه آموزش و پرورش سالانه 10 تا 12 مدرسه آماده می شود.

طاهری با تاکید بر رفع موانع تولید، تخصیص اعتبار برای تکمیل تقاطع ورودی و بدون درجه بندی شهریار را مورد تاکید قرار داد و گفت: این پروژه با پاسخگویی به درخواست شهرداری منطقه 22 شهرداری تهران که باید بخشی از آن اختصاص یابد ادامه خواهد یافت. از درآمد حاصل از زندگی خصوصی

وی خاطرنشان کرد: شهرستان با جمعیت حدود یک میلیونی شهریار با مشکلات زیرساختی فراوانی مواجه است و علاوه بر مشکلات متعدد، پروژه های عمرانی را در اولویت قرار داده و به مشکلات مختلف و رفاه حال مردم توجه دارد.

فرماندار شهریار با اشاره به برنامه های محوری دهه فجر گفت: نواختن زنگ مدرسه، دیدار با خانواده شهدا، افتتاح چند پروژه، راهپیمایی 22 بهمن و یادواره شهید یداله کلهر در این ایام برگزار می شود.

انتهای پیام/