ترم دوم مدارس استان تهران حضوری می شود/ تاکید بر رعایت پروتکل ها – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، سید مجتبی هاشمی بعدازظهر شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص حضور دانش آموزان در مدارس اظهار داشت: دانش آموزان عزیز امتحانات به صورت حضوری در دی ماه برگزار شد و برخی از آزمون ها باقی مانده و در روزهای آینده پیگیری می شود و وجود ندارد و وجود ندارد. مشکل خاصی در این زمینه

وی گفت: در نیمسال دوم نیز با توجه به ارزیابی میزان حضور و غیاب در ترم اول، همین بحث را در مورد سلامت دانش آموزان و با تاکید بر واحد ارزشیابی الگوهای آموزشی و ترتیبی، قبل از برگزاری امتحانات در 21 چهارم.” گانه از آموزش و پرورش بازدید شده و تحلیل خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان تهران خاطرنشان کرد: مشکلاتی وجود داشته که با تذکرات کتبی و بهبودی همراه بوده است و امیدواریم بتوانیم در ترم آینده با خدمت رسانی حضوری به دانش آموزان عزیز با رعایت بهداشت، آموزش خود را ترمیم کنیم. پروتکل ها و بهداشت دانش آموز و مشاهده. که ما باید در این زمینه باشیم.

هاشمی با اشاره به حضور همه جانبه دانش آموزان در مدارس افزود: تلاش مجموعه آموزشی این است که با رعایت الگوهای آموزشی اعلام شده از سوی وزارت آموزش و پرورش، البته با فاصله گذاری بتوانیم این کار را انجام دهیم. ها و وضعیتی که در سطح مدرسه اتفاق افتاد، مدیریت صحیح توانایی ها با توجیه والدین و همدلی بیشتر خواهد بود.

وی با اشاره به فرا رسیدن هفته مشاوره آموزش و پرورش گفت: هفته مشاوره آموزش و پرورش را از 24 دی ماه داریم. قانون تشکیل شورای آموزش و پرورش یک قانون مترقی است. بر اساس ارزیابی تخصصی وزارت آموزش و پرورش، شهرستان های استان تهران موفق بوده اند.» سال گذشته توانست رتبه اول را در حوزه شوراهای آموزش و پرورش کشور کسب کند و این نشان می دهد که در شهرستان های در استان تهران و در استان تهران این ظرفیت ها با حداکثر شایستگی و حمایت حداکثری اجرا شده است و همه دستگاه ها و همه دستگاه های اجرایی کمک کرده اند که هر چه همدلی بیشتر شود، بتوانیم به این مهم در آموزش و پرورش رسیدگی کنیم. .

این مسئول در پایان گفت: امیدواریم همه اینها باعث شود در سال های آینده بتوانیم امکانات بهتر و بهتری را در شهرستان های استان تهران ارائه کنیم.