دانشگاه پیام نور در تمامی شهرستان های کرمانشاه واحد آموزشی دارد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، بهمن سعیدی پور در مراسم امضای تفاهم نامه دانشگاه پیام نور و نیروی انتظامی که ظهر امروز با حضور سردار علی اکبر جاویدان در دانشگاه پیام نور برگزار شد، اظهار داشت: پیام نور. دانشگاه نور پیگیر عدالت آموزشی است. به عنوان یک مرکز آموزشی عمومی در ایران شناخته می شود.

وی افزود: دانشگاه پیام نور در تمامی شهرستان های استان کرمانشاه از نوار مرزی تا سایر شهرستان های استان دارای واحد آموزشی است و با روش ها و منابع آموزشی استاندارد به ارائه خدمات آموزشی می پردازد.

رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه گفت: در دوران کرونا، دانشگاه پیام نور در حوزه آموزشی تخفیف و این دانشگاه دارای سبک تدریس استاندارد در سراسر کشور می باشد.

سعیدی پور با اشاره به واحدهای آموزشی شهرستان های تازه آباد، ثلاث باباجانی، جوانرود و سایر شهرستان های مرزی بیان کرد: اخیراً از این واحدهای آموزشی بازدید کردیم و دانشگاه پیام نور نه تنها مرکز استان ها و شهرداری ها بلکه تمامی واحدهای پیام نور سراسر کشور مورد توجه قرار گرفته است. و در مناطق مرزی و محروم خدمات استاندارد ارائه می دهد.

وی گفت: دانشگاه پیام نور از سال 94 بیش از 35 حوزه در توسعه تحصیلات تکمیلی با مجوز وزارت علوم و دفتر توسعه وزارت علوم ایجاد کرده است و ما علاقه ای به تمرکز نداریم. در ستاد استان

رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به سیاست تمرکززدایی موسسات آموزشی دانشگاه پیام نور گفت: به نسبت هر شهری که ستاد علمی وزارت علوم تعیین می کند و در هر حوزه ای که قرار می گیرد. در شهر مستقر شود، باید یک هیئت علمی وجود داشته باشد.

سعیدی پور افزود: پس از ارزیابی ضوابط توسط وزارت علوم و تحقیقات در شهرستان‌های پاوه و جوانرود، مقطع کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد راه‌اندازی شد و رئیس دانشگاه روانسر دارای مدرک دکتری ریاضی و رتبه وی دانشیار است. . سرپل‌ذهاب او همچنین دانشیار است.

وی توانمندی های اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه را برشمرد و ادامه داد: تلاش شده است با دانشگاه پیام نور به صورت فشرده با سازمان های دولتی و غیردولتی و صنعت استان کرمانشاه ارتباط برقرار شود تا تحقیقات مشترکی در قالب یک یادداشت تفاهم »

سعیدی پور خاطرنشان کرد: یکی از اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه برای سه سال متوالی توسط یکی از برترین دانشمندان جهان معرفی و تجلیل شده است.