جعبه در جعبه؛ نسل جدید صندوق های سرمایه گذاری – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش کسب و کار خبرگزاری مهر، پذیره نویسی صندوق نماد خانواده ایرانیان به عنوان اولین صندوق سرمایه گذاری از نوع صندوق در صندوق اوراق بهادار بازار سرمایه کشور از 25 دی ماه آغاز و به مدت پنج روز کاری ادامه خواهد داشت. . جعبه نمادهای آشنا با انتخاب بهترین و سودآورترین صندوق‌های سهام و سرمایه‌گذاری حداقل ۷۰ درصدی منابع آن در این صندوق‌ها، ضمن بهره‌مندی از تخصص و خدمات آن‌ها، می‌تواند بازدهی قابل توجهی را به دست آورد. ضمن اینکه امکان سرمایه گذاری بخشی از منابع صندوق در صندوق های با درآمد ثابت و همچنین سپرده های بانکی، ریسک سرمایه گذاری در آنها را کاهش می دهد.

سرمایه‌گذاری در صندوق‌های آشنا در صندوق‌های عمده بازار سرمایه به سرمایه‌گذاران این فرصت را می‌دهد تا به جای سرمایه‌گذاری در چندین صندوق دارای ریسک بالا، سهام خود را خریداری کنند تا با سرمایه‌گذاری در یک صندوق واحد رشد کنند و در عین حال ریسک دارایی‌های خود را مدیریت کنند. نیز بهره مند شوند. سرمایه گذاران نماد آشنا با عضویت در این صندوق، تخصص بهترین کارشناسان صندوق در بازار را در کارنامه خود آورده و می توانند از تحلیل کارشناسان بازار سرمایه بهره مند شوند.

در صندوقی با نمادهای آشنا سرمایه گذاری کنید به صورت «صدور و ابطال» آمده و از پرداخت مالیات معاف است. نماد آشنا سود ادواری ندارد و بازدهی این صندوق از تغییرات ارزش واحدهای این صندوق حاصل می شود.

صندوق سرمایه گذاری نماد آشنا توسط پرتفوی آشنا مدیریت می شود. شرکت هلدینگ سهامی آشنا یکی از زیرمجموعه های «گروه خدمات بازار سرمایه آشنا» است. این شرکت به مدیریت برخی از موفق ترین صندوق های بازار سرمایه مانند «امین آشنا ایرانیان»، «کامیاب آشنا» و «بازار آشنا» عادت کرده است.

برای شرکت در اشتراک این صندوق کافی است به سایت مراجعه کنید www.namadfund.ir برو واحدهای این صندوق را بخر.

این مطلب یک آگهی است و خبرگزاری مهر نظری در مورد محتوای آن ندارد.