«اقتدار» 6 کلید گرفت/ دستگیری 175 اراذل و اوباش و مهر 20 اتحادیه – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ پیام کاویانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: شب گذشته در عملیاتی ضربتی با هدف ایجاد امنیت روانی برای شهروندان، مقرر شد فاز ششم طرح برق رسانی که آماده است انجام شود. برای تمام نیروهای پلیس.” بودن با قدرت ابدی خود داده شد هیمنه از شلوغی اراذل و اوباش و مزاحمان در محله های تهران بشکنید.

وی افزود: در این مرحله از طرح بیش از 76 محله و مخفیگاه اراذل و اوباش در سطح شهر تهران و 175 نفر از اراذل و اوباش که طی چندین عملیات مزاحم و سلب آسایش و آرامش شهروندان شده اند، افزود: «آنها جداگانه دستگیر و برای پیگرد قانونی به ده ها مرکز و پایگاه پلیس امنیت عمومی منتقل شدند.

این مقام انتظامی در ادامه گفت: همچنین در این طرح 17 قبضه سلاح سرد شامل قمه، شمشیر و چاقو و 5 نفر از این دست شرور کشف شد.

سرهنگ کاویانی گفت: در بخشی دیگر از طرح مذکور بیش از 20 سندیکای متخلف که محل قاچاق و محل سکونت اراذل و اوباش بودند با هماهنگی مقام قضایی شناسایی و پلمب شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان گفت: در این مرحله از طرح، بیش از 16 پست اینستاگرامی و سایت مرتبط با تردد اراذل و اوباش شناسایی و احضار شده است. مدیر های متخلف از این اقدام جلوگیری و 16 پرونده در این خصوص تشکیل و افراد دستگیر شده به دادسرا معرفی شدند.