پروجکشن عکس مادران شهدا بر روی بیلبوردهای شهری – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، رضا صیادی با اشاره به اینکه شهدا گنجینه های تاریخی و الگوی ایثار هستند، گفت: اما باید دانست که رشادت و عظمت شهید متأثر و برگرفته از مادر ایثارگری است. چنین فرزندی را به بهترین نحو و بر اساس موازین اسلامی تربیت کرد. : «به افتخار مادران شهدا» این پویش عکس هایی از مادران شهدا و همچنین عکس هایی از فرزندان شهدای خود را به عنوان مهمان سازه های تبلیغاتی شهرستان ساخته است.

مدیر عامل زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه این مادران با صبر و شهامت کم نظیر خود و با الهام از مکتب حضرت زهرا(س)س) آنان فرزندان خود را در راه حق تقدیم کردند، وی ادامه داد: مادران ایران زمین در وقایع انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس حماسه های جاودانی آفریدند که تاریخ همیشه در یادها خواهد ماند. صبر و استقامت و تحمل سختی ها و آرمان های انقلاب اسلامی و امنیت و آرامش مردم را مدیون همه ملت ایران هستند.

صیادی گفت: 100 درصد سازه های فرهنگی از جمله پل، بیلبورد، دروازه و … در حال حرکت ها وی با تقدیم به این حرکت افزود: اگرچه این اقدام در مقابل ایثار و فداکاری این مادران متواضعانه به نظر می رسد، اما در حد توان تلاش کرده ایم تا بتوانیم قدردان زحمات این مادران باشیم.