تمامی راه های ارتباطی ایلام باز است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

نورالله دلخواه در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه تمامی محورهای مواصلاتی استان باز است، اظهار داشت: با وجود بارندگی شدید در استان و تلاش ماموران راهداری، تمامی راه های اصلی، فرعی و روستایی استان باز و تردد در آنها جریان دارد. آنها

وی افزود: 34 گروه راهداری (ثابت و سیار) در حال حاضر با 228 مرد مستقر در ایستگاه های کامیون استانی و رفع مشکلات احتمالی، برف یاقوت سرخ و نمک افشانه قسمت های مختلف جاده مسئول دارند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ونقل جاده ها ایلام وی خاطرنشان کرد: گردنه ها و جاده های مناطق کوهستانی این استان به صورت یک محور است قلاجه و دشت عباس لغزنده و مه آلود است، رانندگان به دلیل کاهش دید افقی به منظور. واسه اینکه. برای اینکه با رانندگی دقیق از هر گونه تصادف جلوگیری کنید.

ذخیره سازی شخصی 10000 تن شن و ماسه و نمک به منظور. واسه اینکه. برای اینکه بازگشایی معابر در صورت بارش برف و یخبندان در 14 ایستگاه اتوبوس در استان اعلام شد و یادآور شد: اقداماتی از جمله لایروبی دهانه پل ها، بستر رودخانه ها و کلنگ زنی محله های تخریب شده برای فصل سرما انجام شد.

وی افزود: برای جلوگیری از بسته شدن راه های روستایی در فصل بارندگی هماهنگی های لازم با دهیاری ها و بخشداری های استان انجام شود. تدابیری اتخاذ شده است و اگر این راهها از ظرفیت این موسسات به منظور. واسه اینکه. برای اینکه برای تمیز کردن و برف روبی استفاده می شود.

او گفت: «مردم می توانند در سفرهای زمستانی با هم ارتباط برقرار کنند. گیر 141 از اطلاعات راه های استان و کشور مطلع شوید.