320 کیلومتر عملیات برف روبی انجام شد / راه های مواصلاتی کرمانشاه باز شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: با توجه به فعالیت سامانه بارشی در استان کرمانشاه طی روز گذشته بارش برف در مناطق سردسیر و کوهستانی استان گزارش شد.

وی افزود: بارش برف در روانسر پاوه سلسله به پاوه، به پاوه نوسود، نوسود AT نودشهسه راه شهدا سرپل ذهاب در دالاهو و سرمل، سنقرو کلیایی به اسدآباد و گردنه آجین، سنقر و کلیه به قروبه و گردنه خسرو آباد گزارش شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: طی روز گذشته 33 راهداری با 24 دستگاه ماشین آلات، 320 کیلومتر عملیات برف روبی انجام شد. یاقوت سرخ و 220 تن نمک افشانه انجام داده اند.

کرمی گفت: از صبح امروز در مناطق کوهستانی برف خفیف می بارد اورامانات، روانسر به پاوه، پاوه به سه راه شهدا، کو سرمل آن آغاز شده.

وی با اشاره به آخرین وضعیت راه های مواصلاتی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمامی محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه باز است و مشکل ترافیکی در استان وجود ندارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: مردم می توانند قبل از تردد و تردد در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه با سامانه مرکز مدیریت اطلاعات 141 راهداری و حمل و نقل جاده ای تماس گرفته و از آخرین وضعیت جاده ها مطلع شوند.