مردم خراسان شمالی در «کمک وفادارانه» پیشتاز کشور هستند – اخبار خراسان شمالی – اخبار استان های تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنوردمردم استان خراسان شمالی با برگزاری بیش از 15 رزمایش بزرگ همدلی و همدلی در کشور پیشرو هستند.

علی بیک زاده معاون استاندار خراسان شمالی نیز در این مراسم با اشاره به رهبری مردم استان در ایثار و همیاری گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکنون پروژه های ابتکاری و راهگشای بسیاری را انجام داده است که به ویژه در ایام کرونا برای کمک به مردم این استان انجام شده است. نیازمند

وی با اشاره به مانور توزیع 2603 بخاری بین نیازمندان استان، افزود: یکی از اهداف مهم و راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی محرومیت زدایی و حمایت از نیازمندان است.

معاون استاندار گفت: هر کاری برای مردم انجام شود پایدار خواهد بود و نمونه بارز آن تشکیل نهادهای حمایتی برای تحقق اهداف نظام است. تاکنون نتوانسته ایم نسل جوان را به خوبی با خدمات نظام آشنا کنیم.

وی خاطرنشان کرد: با همت و برکت نظام، انقلاب و خون شهدا کارهای و اقدامات بسیار ارزنده ای در روستاها انجام شده که باید اطلاع رسانی شود. خراسان شمالی یکی از استان های پیشرو در کمک به نیازمندان است و حمایت همه نهادهای حمایتی قابل تقدیر است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از اجرای 93 درصد از برنامه های طرح هوشمند و موثر امداد در این نهاد خبر داد و گفت: تاکنون اطلاعات بیش از 46 هزار خانوار در این سامانه ثبت شده و اطلاعات از 3500 خانوار باقی مانده کار همکاران کمیته امداد تا چند روز آینده به پایان می رسد.

مجید الهی راد گفت: این سامانه باعث ایجاد هم افزایی و شناخت نهادهای مراکز خیریه و ارائه خدمات هدفمند به نیازمندان می شود. در حال حاضر حدود 48 هزار و 400 خانوار معیشتی تحت حمایت این نهاد هستند و ثبت نیازهای این مددجویان در طول اجرای این طرح ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: در این سامانه بیش از 27 مورد شامل نیازهای فرهنگی، اقتصادی، اشتغال، تحصیلی و خانوار ثبت شد و در طول اجرای این طرح، تمامی مراجعین درخواست های خود را در پنل ویژه و از طریق تلفن همراه، تبلت یا تلفن همراه ثبت کردند. دفاتر پیشخوان درخواست این بستگان بررسی می شود.

انتهای پیام/ 311 / Ú