برگزاری رزمایش انتقال وجه در تویسرکان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

لیلا ترکاشوند در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: رزمایش دو مرحله ای حواله فاطمیه در قالب فاطمیه اول به مدت یک هفته در مدارس متوسطه اول و دوم دخترانه شهرستان و روستاهای تویسرکان اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه در فاطمیه دوم مبلغ و راوی راوی فاطمی به مدت یک هفته به پایگاه های بسیج شهری و روستایی خواهران اعزام شدند، خاطرنشان کرد:س) واقع در مسجد امام حسین(ع)U) با حضور خواهران مبلغ، برنامه های محتوایی و مفهومی با محوریت ایام فاطمیه را برای 30 نوزاد (کودک و نوجوان) برگزار می کند.

مدیر حوزه علمیه خواهران تویسرکان گفت: این مرکز هر هفته در روزهای پنجشنبه برنامه های آموزشی و فرهنگی ویژه دختران و نوجوانان برگزار می کند.

ترکاشوند گفت: در راستای اجرای این برنامه ها، اعزام های مختلفی در ایام فاطمیه و میلاد سردار دلها انجام می شود. وی همچنین گفت: در دستور کار قرار خواهد گرفت.

مدیر حوزه علمیه خواهران تویسرکان در ادامه سخنان خود گفت: تولید محتوا مسابقه خطبه فدکیه برای محفل قرآنی عملیات زلال کوثر و فاطمیه توسط یکی از راویان و وعاظ حافظ خطبه فدکیه سمینار کوثر برگزار می شود.

ترکاشوند افزود: حوزه علمیه خواهران تویسرکان به مناسبت ایام فاطمیه میزبان و مجری مسابقات الکترونیکی برنامه رویدادهای قرآنی زلال کوثر در حوزه پژوهش و ترتیل خواهران بوده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین برنامه های حوزه علمیه خواهران تویسرکان برگزاری و برگزاری مسابقه حضوری ویژه بانوان است، خاطرنشان کرد: خواهران تویسرکان گزارش دادند.