دستگاه ام آر آی به بیمارستان شهید رجایی داران اختصاص می یابد

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، شاهین شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان روز جمعه در حاشیه بازدید از بیمارستان شهید رجایی داران ضمن تشکر از کادر درمانی این بیمارستان از احداث اورژانس جدید خبر داد. این بیمارستان و بیان کرد: فضای ناکافی و عدم دسترسی آسان و اورژانس غیراستاندارد بیمارستان شهید رجایی داران باید قبل از پایان سال و پس از اعطای اعتبار و تهیه طرح اولیه برای تخریب این سرویس درمانی و تا پایان سال انجام شود. این پروژه آماده خدمت رسانی به مراجعین درمانگاه دولتی می باشد.این واحد بصورت موقت در طبقه اول کلینیک تخصصی بیمارستان مستقر می گردد.

وی هزینه ساخت اورژانس برابر استانداردهای بیمارستانی اورژانس بیمارستان شهید رجاییداران را 3 میلیارد تومان عنوان کرد که پس از تعیین محل قطعی اعتبار آغاز خواهد شد.

شیرانی با اشاره به کمبود نیروی متخصص در بیمارستان شهید رجایی داران، گفت: به زودی با تامین مالی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، بیماری های داخلی، مغز و اعصاب و راه اندازی بخش جراحی مغز و اعصاب تامین می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از تحویل پمپ تزریق سی تی اسکن رنگی برای جلوگیری از اعزام بیماران به مراکز خارج از شهر فریدن خبر داد و گفت:

انتهای پیام/63086/ج/.