یعقوبی: به دلایل شخصی 3 سال از تکواندو دور بودم/ به فکر مهاجرت نبودم و برای تمرین به کشورهای دیگر رفتم – رزمی نیوز – اخبار ورزشی تسنیم

ابوالفضل یعقوبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، درباره حضور مجددش در لیگ برتر تکواندو پس از چند سال دوری از میادین اظهار داشت: آخرین حضورم در لیگ برتر تکواندو چهار سال و در سه سال گذشته بود. . من اصلاً تکواندو کار نکرده بودم. ، اما تصمیم گرفتم دوباره در لیگ باشم تا خودم را محک بزنم و بهترین ها را پیدا کنم.

وی در پاسخ به این سوال که در این سه سال اصلا تمرین نکردم، گفت: در این سه سال فعالیت جدی تکواندو نداشتم و فقط هر از گاهی برای تمرین به کشورهای مختلف دعوت می شدم. ، در ابتدای امسال استاد پیام خانلرخانی اصرار داشتند که در لیگ حضور داشته باشم و در تیم مس سونگون ورزقان بازی کنم.

دارنده مدال برنز جهان درباره دلایل غیبت خود از تکواندو و اینکه آیا قصد حضور در تیم ملی را دارد یا خیر، تصریح کرد: دلیل غیبت من از تکواندو مسائل شخصی بود اما تصمیم گرفتم با جدیت به کارم برگردم و این بار به این موضوع رسیدم. ماندن. در ابتدا فقط به حضور قدرتمند در لیگ تکواندو فکر می کنم. می خواهم قدم به قدم بروم و بهترین ها را پیدا کنم تا ببینم خدا چه می خواهد.

یعقوبی در خصوص تفاوت تیم لیگ برتری تکواندو با چهار سال قبل، افزود: از نظر شرایط لباس بهتر شده و تنها مشکل هوگوها مشکل گرفتن امتیاز است. این هوگوها مثل K&P و Daedo Hugos نیستند و من هنوز مطمئن نیستم که برای کسب امتیاز ضربه محکمی بزنم یا کند. بعد از چهار سال غیبت، ابتدا باید به گل زدن این هوگوها عادت کنم.

وی با اشاره به سرمایه گذاری تیم مس سونگون ورزقان در اولین سال حضور در لیگ برتر تکواندو گفت: همه بچه های ما خیلی خوب هستند و شانس زیادی برای قهرمانی تیممان می بینم. امیدوارم در پایان مسابقات قهرمان شویم اما نباید از اتفاقات مسابقات غافل شویم و بگوییم چون تیم ملی خوبی داریم به راحتی قهرمان می شویم.

دارنده مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا در واکنش به شایعه مهاجرت خود گفت: هنوز به این مسائل فکر نکرده ام و هر سفری که به کشورهای مختلف داشتم برای تمرین بود. در تمرینات در کرواسی و عمان به عنوان حریف حضور داشتم و به مهاجرت فکر نمی کردم.

یعقوبی با بیان اینکه به فکر حضور در سومین دوره مسابقات جهانی هستم، گفت: من به تازگی 25 ساله شدم و چرا نباید به رقابت در مسابقات جهانی فکر کنم؟! در عوض همه چیز را به خدا واگذار کردم تا بهترین اتفاق بیفتد.

انتهای پیام/