استان فارس نیازمند یک جهش رو به جلو است

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، استاندار فارس در همایش ملی مجازی «مسیرهای نوآوری و پژوهش در علوم پزشکی در شرایط کمبود و محدودیت» که به همت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز برگزار شد، تاکید کرد: نه تنها در حوزه سلامت اما در تمام بخش‌های اجرایی استان از جمله صنعت و معدن، کشاورزی، اجتماعی و سایر موارد باید بررسی شود که با وجود محدودیت‌های مالی چگونه می‌توان با نوآوری، پژوهش و جهش استان را متحول کرد. و محدوده در حومه شهر.

محمدهادی ایمانیه در یک سخنرانی مجازی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: برای حل مشکلات انباشته کشور طبق دستور مقام معظم رهبری باید از میانبرها استفاده کنیم، اگر نگوییم پیشرفت های تدریجی در کشور پیگرد قانونی دارد.

وی با اشاره به تجربیات قبلی خود در دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: هیچ راهی بهتر از فکر کردن، خلق کردن، نوآوری و توجه کمتر به حمایت های مالی در حوزه سلامت و سایر حوزه ها نیست و به نظر می رسد این سوال همچنین نیاز دارد تحقیق این است که چگونه می‌توانیم با وجود مشکلات مالی مشکلات دیگر را حل کنیم.

استاندار فارس با تاکید بر بهبود تحقیقات در این جلسه افزود: از ابزار SWOT استفاده کنید که به بررسی نقاط قوت، ضعف، فرصت ها و تهدیدهای یک مجموعه و همچنین نتایج بررسی های سیستماتیک، فراتحلیل ها و مطالعات گروهی و گروهی می پردازد. استفاده می کند. این یکی از منابع بیولوژیکی و ژنتیکی و همچنین داده های مناسب و به روز شده سیستم های بهداشتی وابسته دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد.

ایمانیه خواستار توجه بیشتر به تحقیقات برای کاهش مرگ و میر به ویژه در حوادث رانندگی، بیماری های قلبی عروقی و سرطان در استان فارس شد.

در این برنامه «محمود نجابت» مشاور عالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، «افشین امینی»، «علی اکبر اسدی پویا»، «یونس قاسمی»، «مانیکا نگاهدی پور»، «علیرضا چوبینه» و «حسین» حضور داشتند. پارسایی» اعضای هیئت مدیره هستند. به عنوان سخنران، محتوای علمی جلسه و همچنین «مهتاب معمارپور» معاون پژوهش و فناوری دانشگاه و «نصرالله عرفانی» معاون بین الملل گزارشی از عملکرد رهبران

این همایش ملی مجازی به همت مرکز تحقیقات صرع و داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با همکاری استانداری فارس در سالن شهید قاضی استانداری فارس برگزار شد.

انتهای خبر / Ì / ó.