بی میلی جوانان صهیونیست به عضویت در یگان های رزمی

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «آویو کوخاوی» رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی از عدم تمایل نظامیان رژیم صهیونیستی به خدمت در یگان های رزمی ابراز نارضایتی کرد.

به گزارش شبکه خبری المنار، وی در سخنانی گفت: تعداد زیادی از نظامیان که باید خدمت سربازی خود را به پایان برسانند، ترجیح می دهند خدمت سربازی خود را در یگان های رزمی سپری نکنند، بلکه در یگان های فناورانه سپری کنند.

کوخاوی هشدار داد که این امر باعث کاهش آمادگی ارتش رژیم برای جنگ، مبارزه و فداکاری در مبارزه با دشمن، کاهش تعداد واحدهای رزمی و ایجاد شکاف در ظرفیت ارتش می شود.اسرائیل برای انجام ماموریت های رزمی.

شبکه 12 رژیم صهیونیستی نیز در گزارشی نوشت: بسیاری از جوانان اسرائیلی وارد عرصه پزشکی می شوند تا در طول خدمت سربازی خود مجبور به خدمت در یگان های رزمی نشوند تا از خدمت در یگان های رزمی خودداری کنند.

شبکه صهیونیستی نوشت: نظرسنجی های متعدد اخیر نشان می دهد که بسیاری از جوانان اسرائیلی تمایلی به گذراندن خدمت نظامی خود در یگان های رزمی ندارند و به مرور زمان موج در حال افزایش است، اما ارتش در تلاش است جوانان را برای خدمت در ارتش ترغیب کند. در واحدهای رزمی

اوضاع سیاسی در سرزمین های اشغالی چندان خوب نیست و چند ماهی از روی کار آمدن کابینه ائتلاف نفتالی بنت و یایر لاپید در رژیم صهیونیستی نمی گذرد، اما نظرسنجی ها نشان از ناامیدی رای دهندگان صهیونیستی در این دفتر دارد. . را

نظرسنجی جدید شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی نشان می دهد که ائتلاف هشت حزبی که بنت اولین نخست وزیر در تور آن است، به شدت منفور است.

انتهای پیام/..