جشن «نسیم مهر» در شهرستان دورود برگزار شد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، امروز جمعه جشن «نسیم مهر» ویژه حمایت از خانواده زندانیان است. صبح بخیر برگزار شد.

عبدالمجید کیشوری مدیرکل زندانهای لرستان نیز در این مراسم جشن نسیم مهر و حمایت از خانواده زندانیان را از برکات نظام اسلامی برشمرد و گفت: در این مراسم گرد هم آمده ایم تا اعلام کنیم که در کنار خیر و مسئولیت پذیر هستیم. خانواده های زندانیان

وی افزود: خدمت در دستگاهی که نهادهایی چون کمیته امداد، سازمان بهزیستی، ستاد اجرایی فرمان امام، نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، انجمن حمایت از زندانیان، افتخارآفرین است. و همه برای مردم و با احترام به کرامت انسانی اعضای جامعه کار می کنند.

مدیرکل زندان های لرستان با اشاره به فعالیت های شبانه روزی و کمک های خیرخواهانه مددکاران و نیکوکاران، فلسفه جشنواره نسیم مهر را تجلیل از این خدمات دانست.

کشو به مقامات اجرایی و قضایی شهرستان صبح بخیر وی دعوت به کمک بیش از پیش برای حمایت از انجمن زندانیان و مسائل مربوط به خانواده زندانیان شهرستان کرد صبح بخیر اشتراک گذاری

وی گفت: از سال 1397 تاکنون یک هزار و 850 زندانی بدهکار از لرستان آزاد شده اند که این سهم زندان است. صبح بخیر سال گذشته 45 نفر بودند.

مدیرکل زندانهای لرستان سپس اقدامات مدیر سابق انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان صبح بخیر وی ضمن تقدیر و تشکر و آرزوی موفقیت برای جناب آقای مدیر کل جدید انجمن پشتیبانی شهرستان گفت: با توجه به پتانسیل های شهرستان صبح بخیرانتظار می رود انجمن حامی این ظرفیت را با ورود به مسائل اقتصادی مطابق با دستورالعمل های انجمن به کار گیرد.

در ادامه مراسم سوری، قاضی ارشد شهرستان صبح بخیر وی با اشاره به آیات قرآن کمک خیرین را مایه خیر و برکت دانست و گفت: برای انجام این گونه کارهای خیر راه های مختلفی وجود دارد.

وی ضمن بیان مشکلات اجتماعی خانواده زندانیان گفت: آزادی یک زندانی می تواند اکثر مشکلات این خانواده ها را حل کند.

سوری افزود: مجموعه دادگاه شهر صبح بخیر تعامل خوب با زندان صبح بخیر مطابق با استفاده از دوستی ها وضعیت حقوقی داشت

در پایان این مراسم از تعدادی از فرزندان زندانیان موفق و همچنین تعدادی از خانواده های زندانیان تجلیل شد.