حقیقت عبادت در فعل خدا پنداشته می شود – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، شیخ حسین انصاریان شامگاه پنجشنبه در آستان حضرت زینب خواهر امام رضا علیه السلام حضور یافت.آ) وی در اصفهان با شعار «خواهر خورشید قلب اصفهان» اعلام کرد: اندیشه حرکتی از جهل به سوی معرفت است; اندیشه حرکت از درون به سوی وجود مبارک پروردگار مهربان عالم است.

وی خاطرنشان کرد که در پایان آیه 11 سوره نحل خداوند همگان را به تأمل در این کار دعوت می کند، گفت: خرما یکی از نشانه های معرفت، عظمت، محبت، محبت و احسان خداوند نسبت به بندگانش است. فکر در خرما به توحید و تقرب به خدا می رسید و از جهل به ثمره به معرفت خدا می رسید.

مدرس سمینار خاطرنشان کرد: دنیا بازی نیست، بازیگر نیست، آفرینش ما بازی نیست و بازیگر نبوده، اما برای اینکه ما را راهنمایی کنیم و درست باشیم و نعمت ها را درست خرج کنیم و نباید خرج کنیم. گناهان کبیره، ظلم به مردم و هوا. نفس بکشیم

وی ادامه داد: خداوند در سوره مبارکه است مومنان می گویند به 124 هزار پیامبر دستور دادم غذای دلچسب، حلال، پاک و پاکیزه بخورند و غذایی که قدرت شد، فقط به درستی و شایسته و درست حرکت کند و این حرکت باید در دو مرحله انجام شود: عبادت پروردگار و خدمت به خلق؛ 12. شغل سومی وجود ندارد و شغل سوم گناه است.

انصاریان در پایان گفت: مصرف مثبت بدن، انرژی و نیرو مهم است.

لازم به ذکر است ویژه برنامه خواهر خورشید قلب اصفهان با سخنرانی استاد انصاریان در بارگاه امام رضا (علیه السلام) در حرم مطهر حضرت زینب خواهر امام رضا (ع) .آ) از ساعت 19 برگزار می شود.