عدالت: «درمانگاه 1000 تختخوابی مهدی» امن نیست! – اخبار حقوقی و قضایی – اخبار اجتماعی تسنیم | تسنیم خبرگزاری تسنیم

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، علی القاسمهر رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: مردم انتظار دارند دستگاه قضایی ملجأ و سرپناه آنها باشد تا همراه با حساسیت نسبت به مسائلی که شهروندان را در معرض آسیب و خطر قرار می دهد دنبال کنند.

القاسمهر به انتشار مکاتبات اخیر خود با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اشاره کرد و گفت: با توجه به پیگیری های صورت گرفته از گزارش سازمان آتش نشانی و ایمنی شهرداری تهران مبنی بر وضعیت ساختمان های خطرناک، این مهم موضوع در دستور کار شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران قرار دارد. و ساختمان مربوط به بیمارستان جدید 1000 تختخوابی مجتمع های تحت نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در این ساختمان ها گنجانده شده است.

وی با اشاره به اینکه با تاکید ریاست محترم قوه قضاییه، پیگیری حقوق عامه و بیت المال یکی از اولویت های کاری قوه قضاییه است، تصریح کرد: دستگاه قضایی استان تهران به وظایف محوله عمل می کند. کنترل قانونی حمایت از حقوق شهروندی و حمایت از حقوق عمومی و پیشگیری از جرم از ابتدا. در سال جاری تاکنون ده ها موضوع ملی و شهری در مرکز و استان تهران به دور از اقدامات رسانه ای پیگیری و مطالبه شده است و انتشار مکاتبات اخیر از سوی دستگاه قضایی صورت نگرفته است.

القاسمهر گفت: تاکنون دستگاه های نظارتی برای رفع نواقص و پیگیری موضوعات اعلام شده، برای خدمت رسانی به مردم و انجام وظایف محوله اقدامات مناسبی انجام داده و ضمن اطمینان از مسائل رهگیری، گزارشی را ارائه کردند. اقدامات خود را به شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران ارسال کردند.

وی افزود: امنیت و آرامش روحی و روانی مردم در عرصه‌های مختلف مورد توجه دستگاه قضایی است و تلاش می‌کنیم به نگرانی‌ها و درخواست‌های دریافتی از مردم به عنوان پناهگاهی آرامش‌بخش پاسخ دهیم و در حفظ حقوق مردم و مردم تلاش کنیم. گنج.”

دادگستری استان تهران، وزارت بهداشت، بیمارستان،

انتهای پیام/