قائد رحمتی: چند سال در آلومینیوم آرامش داشتم / تجربه پرسپولیس از 2 مدعی دیگر برتری داشت – اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | تسنیم خبرگزاری تسنیم

محمود قائد رحمتی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، درباره عملکرد تیمش در لیگ سال گذشته اظهار داشت: در مجموع عملکرد خوبی داشتیم اما می توانستیم چهارم یا پنجم شویم. تیم ما تساوی های زیادی داشت اما در تساوی ها بدشانس بودیم چون موقعیت هایمان تبدیل به گل نشد. متأسفانه فصل گذشته از نظر گلزنی بدشانس بودیم و سهل انگاری کردیم و اگر موقعیت هایمان تبدیل به گل می شد چهارم یا پنجم می شدیم.

هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک درباره عملکرد فصل گذشته خود و تصمیمی که برای فصل آینده خواهد گرفت به تسنیم گفت: خدا را شکر امسال شرایط خوبی داشتم و عملکردم نسبت به سال گذشته بهتر بود. چهار سال در آلومینیوم اراک بازی کردم و باید بگویم در این تیم احساس آرامش می کنم. قراردادم تمام شده اما واقعیت این است که هنوز برای فصل آینده تصمیمی نگرفته ام. چند پیشنهاد دریافت کردم اما برای تصمیم گیری عجله ای ندارم و مطمئنا در زمان مناسب بهترین تصمیم را خواهم گرفت. البته این را هم بگویم که آلومینیوم قطعا یکی از گزینه های جدی من است و امیدوارم در نهایت بهترین تصمیم را بگیرم.

وی در پایان درباره قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر گفت: پیش بینی می کردم سپاهان قهرمان لیگ شود اما برد پرسپولیس در دربی و تساوی سپاهان مقابل ملوان همه چیز را تغییر داد. به نظر من پرسپولیس نسبت به سپاهان و استقلال تجربه بیشتری داشت و این قضیه نقش مهمی در قهرمانی پرسپولیس داشت.

انتهای پیام/