اعلامیه ده کشور اروپایی برای توقف فوری شهرک سازی در کرانه باختری – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرگزاری مهر، ده کشور اروپایی در بیانیه ای مشترک علیه استعمار غیرقانونی رژیم صهیونیستی خواستار توقف روند اخراج فلسطینیان از کرانه باختری و پایان دادن به تخریب منازل و املاک فلسطینی ها شدند.

خبرگزاری اسپوتنیک شامگاه جمعه به نقل از روزنامه صهیونیستی یدیعوت آهرونوت دفتر نمایندگی اتحادیه اروپا در کرانه باختری و نوار غزه به همراه نمایندگان ده کشور اروپایی خواستار پایان دادن به تخریب و مصادره اراضی فلسطین و جلوگیری از ارسال کمک های بشردوستانه اسرائیل از سازمان های بین المللی به غرب شدند. بانک.

بر اساس این گزارش، هیئت های اتحادیه اروپا در بیت المقدس شامل بلژیک، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، سوئد، انگلیس، دانمارک، آلمان و ایرلند در بیانیه ای مشترک از مقامات رژیم صهیونیستی خواستند روند خشونت و خشونت را متوقف کنند. اقدامات شنیع علیه فلسطینی ها و ادامه شهرک سازی. توقف غیر قانونی است.

در این بیانیه مشترک از رژیم صهیونیستی خواسته شده تا 1.29 میلیون یورو بابت خسارات و مصادره های غیرقانونی که این رژیم در سال 2015 به اموال و ساختمان های سازمان های بین المللی در سرزمین های اشغالی وارد کرده است، بپردازد.

لازم به ذکر است که سیاست اصلی کابینه راست افراطی بنیامین نتانیاهو همواره مبتنی بر اتخاذ سیاست های افراطی در پیگیری شهرک سازی های غیرقانونی و تخریب اموال فلسطینیان در کرانه باختری و بیت المقدس شرقی و اتحادیه اروپا بوده است. همواره اقدامات غیرانسانی این رژیم علیه فلسطینیان را محکوم کرده است.